Na útěku

Na útěku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414635/bmid_na-uteku-SsR-414635.png 4 314 99

Dokonalá rodina je zničena v nejnovějším thrilleru Harlana Cobena, brilantního autora celosvětových bestsellerů, kterého spisovatel Dan Brown označil za mistra napětí a skvělých zápletek. Ztratili jste dceru. Je závislá na drogách a násilnickém partnerovi. Navíc dala jasně najevo, že nechce, abyste ji hledali. Pak ji náhodou zahlédnete hrát na kytaru v newyorském Central Parku. Už to však není ta dívka, kterou si pamatujete. Tahle osoba je zfetovaná, vyděšená a až po krk v problémech. Ani na vteřinu nezaváháte. Jdete za ní a prosíte ji, ať se vrátí domů. Uteče pryč. Pronásledujete ji do temného a nebezpečného světa, o jehož existenci jste doposud ani netušili. Vládnou tam zločinecké gangy, hlavní měnou jsou drogy a vraždy jsou na denním pořádku. Nyní je v sázce i váš vlastní život. A nikdo už nikde není v bezpečí.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Kalibr

Run Away , 2019

ElenaM
20.02.2020 4 z 5

Moje první knížka od tohoto autora. Perfektně vystavěný příběh, to musím říct. Ale prvních 100 stran jsem byla dost zmatená a měla pořádný hokej ve jménech. Knížka má na můj vkus pomalejší rozjezd. Ale určitě stojí za to vydržet! Závěr se mi moc líbil. Postavy mi byly sympatické, zejména Simon, líbilo se mi, jak autor nechal nahlédnout i do jeho myšlenkových pochodů. Do poslední chvíle jsem nevěděla, jak se to vyvine a jak to dopadne. Kdo za tím je? Co za tím je? Kdo je kdo a jak spolu postavy souvisí?
Skvělý příběh a jak jsem řekla, dobře vystavěný a také hodně napínavý. Brzy se pustím do další knihy od Harlana Cobena.

reňa30
10.02.2020 4 z 5

Coben jede...Coben opravdu umí!
Knihu doporučuji

Olous1
09.02.2020 5 z 5

Tady není co dodat.Prostě opět perfektní. Od začátku až do konce.

Janisss
08.02.2020 5 z 5

Moje první přečtená kniha od tohoto autora a určitě ne poslední - výborně napsáno, super zápletka a parádní a nečekaný konec - určitě doporučuji přečíst!

Nočnípták
06.02.2020 4 z 5

Můj první Coben. Četla bych na jeden zátah, kdybych také nemusela spát. A to jsem ke knize přistupovala trochu s nedůvěrou. Myslela jsem, že to bude něco jako Nesbo, kterého tedy nemusím. Coben bude patřit mezi mé oblíbence. Určitě si od něho přečtu ještě další knihy.

Hope80
23.01.2020 5 z 5

Jako vždy. Harlan Coben jednička.

Dajine
19.01.2020 4 z 5

Ale ano, nakonec docela dobrý.

lištička123
12.01.2020 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Určitě mě nalákala na jeho další. Kdyby bylo možné, dala se přečíst na jeden zátah. Napínavá odzačátku do konce.

Didi15
06.01.2020 5 z 5

Tohle je prostě parádní Coben, ale je fakt že předchozí knihy mě bavily o krapínek více.

certik003
31.12.2019 5 z 5

Knížky od autora mám moc ráda, většinou je to sázka na jistotu. Čtivá knížka, napětí je přiměřené, děj je plný zvratů, velmi dobré vykreslení postav.

zdendula31
31.12.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších od autora...napínavá,zamotaná a nepředvídatelná.

petula22
29.12.2019 5 z 5

Moje první knížka od autora, přečteno jedním dechem!!! Skvělá, skvělá, skvělá, doporučuji a těším se na další autorovo knihy.

Jenny46
27.12.2019 5 z 5

Za mě plný počet opravdu úžasný spisovatel. Příběh je plný záhad až do konce. Přečetla jsem za dva dny, doporučuji.

Danilla
15.12.2019 5 z 5

Harlan jako vždy nezklamal. Přečetla jsem jeho všechny knihy a i tato byla excelentní. Děj, který chytil na začátku knihy nepustil až do jejího konce. Perfektní vykreslení celého příběhu a jako vždy je na konci knihy vše vysvětleno.

Poeta.kno
08.12.2019 5 z 5

Další kniha přečtená během pár dní.Příběh má vše, co má mít a nikdy dopředu ani netušíte co přijde.

vera4669
07.12.2019 5 z 5

Super jízda, od Cobena je to moje desátá kniha, ale rozhodně top nejlepší, ani chvilku jsem se nenudila jak mě to vytáhlo, Coben je rozhodně záruka dobrého čtení

Marci071
05.12.2019 5 z 5

Další super thriller, doporucuji

a.k
03.12.2019 5 z 5

Na začátku je zoufalý otec, který pátrá po dceři, která propadla drogám a je extrémně závislá na svém příteli.
Zápletka je nečekaná, plná záhad, lží a zvratů. Autor je ve výborné kondici. Extra čtivé, rychlé a nepředvídatelné. Doporučuji.

rodak
02.12.2019 4 z 5

O hodně lepší a uvěřitelný příběh než kniha Šest let.Spokojenost.

SilvieSisinka
01.12.2019 4 z 5

Skvělá kniha od skvělého autora Cobena. Napínavé až do konce. A konec nejlepsiiii.