Na úpatí Montmartru

Na úpatí Montmartru https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398479/bmid_na-upati-montmartru-IeZ-398479.jpg 3 24 11

Na úpatí Montmartru se dějí záhadné věci. A ty mohou člověku úplně změnit život. Novinářka Helena a prodavač potravin Mancebo se vzájemně neznají, přesto je však cosi spojuje. Jednoho dne na úpatí Montmartru dostanou záhadnou nabídku práce – Helenu osloví v kavárně neznámý muž s otázkou, zda čeká na pana Belliviera, a když ze zvědavosti odpoví ano, ocitne se v opuštěné kanceláři, kde má přeposílat zakódované e-maily. Každý den přitom obdrží od recepční kytici. Manceba zase požádá tajemná madame Cat, aby sledoval jejího manžela a zjistil, zda je jí nevěrný. Co mají tyto záhady společného? A jak oba naloží s možností docela změnit svůj život?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Motto

Vid foten av Montmartre , 2016

Ira13
21.04.2024 2 z 5

Tak nevím. Příběh novinářky byl zajímavější, Mancebo mě vyloženě nebavil.

Ludmila91
27.01.2024 5 z 5

Mě se ten příběh moc líbil. Zajímavý konec

whxterose
29.05.2021 2 z 5

Vcelku milé čtení a povedené vykreslení života a zákoutí v Paříži, vyústění a celková pointa za mě ale zklamání.

Miláček484
20.12.2020 5 z 5

Zvláštní zápletka, zajímavé, nejdříve záhadné, a nevěděla jsem, co se z příběhu vyklube, ale hezké čtení.

gersie
24.02.2020 5 z 5

Také musím napsat , že to bylo hezké čtení. Příběh Manceba mne úplně pohltil. Autorka nám dala možnost "nahlédnout" hlavním hrdinům do hlavy a pozorně sledovat co se tam děje. Nádherně vystižené , vřele doporučuji......a nedejte se odradit nepříznivými komentáři.
Rozhodně je lépe udělat si vlastní úsudek....tak směle dotoho.

sadlo
09.11.2019

Pro mě to bylo skvělé čtení. Těšila jsem se, až budu mít chvilku a ponořím se do četby. Moc pěkně napsaná kniha.

Peti
27.10.2019

Kniha o tom, ze clovek nahodou zjisti neco, diky cemu prehodnoti a zmeni cely svuj zivot. Libil se mi pribeh Manceba, mene jiz Heleny. V kazdem pripade zajimave tak trochu jine cteni.

orinka3
13.10.2019 1 z 5

Čtu a čtu, a pořád nevím, o čem. Tak předčasně končím. Vidím, že v tom nejsem sama ;)

Elisek88
03.05.2019 1 z 5

Zbytečně zdlouhavý a celkem nudný příběh, ve kterém ty nejzajímavější věci nebyly skoro popsány či lépe rozvinuty. Podle anotace jsem čekala něco trochu jiného.

Modrina
01.04.2019 3 z 5

Zvláštní příběh. Ale půlka by stačila.

Arsi007
14.03.2019 3 z 5

Milý, pozvolně plynoucí příběh o majiteli obchůdku s potravinami, jeho rodině, sousedovi a novinářce Heleně, které pojí mnoho malých tajemství.

Na mně to bylo opravdu hodně rozvláčné. Vyškrtla bych 100 až 150 stran, aby to bylo stravitelnější. I tak by to ale byl těžce průměrný román, který však doporučuji.

IG: @hanybooks

Autorovy knížky