Na talíři - Jak jsme žili a co jsme jedli v 60., 70. a 80. letech

Na talíři - Jak jsme žili a co jsme jedli v 60., 70. a 80. letech https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421850/bmid_na-taliri-jak-sme-zili-a-co-jsme-je-Zfk-421850.jpg 4 5 3

Nahládněte,prolistujte - není to jen kuchařká kniha plná lákavých a možná už zapomenutých receptů. Je to emotivní obrazová publikace plná vzpomínek a nostalgie,ale také reflexe,která stále chybí. Život je jako menu. Na talíři nabízíme vedle pestrých jídel také fenomény i běžné předmety naší všední minulosti,které nás v té době chtě nechtě každodenně ovlivňovali.... celý text

JancaMia
JancaMia
29.04.2023 5 z 5

Úžasná retro kuchařka , vzpomínky na dětství u babičky. Rozhodně kuchařka která si zaslouží řádný ohlas.

Iki1
Iki1
30.08.2021 4 z 5

Už jsem ve věku, kdy mě vzpomínání na mé dětství a mladá léta baví. Jsem za tuto knihu rád. Je příjemné, že autorka sem zařadila bohatý obrazový materiál ČTK a Profimedia a ten doplnila fotkami ze svého archivu. Působí to velmi svěže. A co se jídel týče, většinu doma běžně vaříme, pár receptů jsem si přenesl do svého archivu s tím, že vyzkouším.

hapac
hapac
07.05.2020 4 z 5

Knížka mne bavila, listovala jsem v ní a vzpomínala a vzpomínala, však to je doba mého dětství a dospívání, knížka pro moji generaci, kniha o nás.