Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš

Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419961/bmid_na-svou-prvni-velrybu-nikdy-nezapom-GVX-419961.jpg 5 16 3

Nechte se okouzlit těmito fascinujícími mořskými velikány a přidejte se k Ralfu Kiefnerovi, jednomu z nejvýznamnějších znalců velryb, na jeho výpravách. Následujte jej do hlubin, kdy se pouze se šnorchlem a ploutvemi potápí v oceánu, aby mohl velrybí zpěv pocítit na celém těle, nebo na chvíli doprovázet velrybí matku s mládětem na jejich mořské pouti. V této knize ale zazní i prostá fakta. Informace o chování, potravě, rozmnožování a mnoha dalších zajímavých detailech ze života velryb.... celý text

Příroda, zvířata Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , Kazda

Deinen ersten Wal - vergisst du nie , 2019

MarcoPolo936
06.09.2022 5 z 5

"Naše pohledy se setkaly a na okamžik jsem ztratil pojem o čase a prostoru." Nahlédnutí z blízka na pro mě nejkrásnější tvory podmořského světa. Nádherná knížka.

J.Pepi
19.08.2022 5 z 5

Tato kniha stojí za to, i kdyby si ji člověk kupoval jen kvůli fotografiím. Pro mě, pro člověka fascinovaného mořským světem a zvláště pak těmito nádhernými tvory, to bylo, jako číst si o splněném snu.

veronika0382
10.10.2019 5 z 5

Se zatajeným dechem jsem četla o výpravách do hlubin, kdy se Ralf potápěl pouze se šnorchlem a ploutvemi, aby mohl velrybí zpěv pocítit na celém těle nebo doprovázet velryby a dívat si s nimi z očí do očí, či pozorovat hejna delfínů, kteří si chtějí neustále hrát. Byl to úžasný zážitek a já jsem moc ráda, že knihu Nakladatelství Kazda vydalo. Už teď totiž vím, že si ji budu prohlížet hodně často, kdykoliv budu chtít načerpat pozitivní energii nebo mi bude smutno po tom nádherném mořském světě… Více v mojí recenzi zde záložkách - Veru, Knihy na cestách

moře a oceány příroda zvířata, fauna fotografie ochrana životního prostředí velryby

2003  85%Velryby a delfíni - Kytovci celého světa
2019  93%Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš

Kniha Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš je v