Na stopě zločinu

Na stopě zločinu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21597/na-stope-zlocinu-21597.jpg 5 7 2

Detektivní komiks pro chytré kluky a holky od 7 let. Na začátku každého příběhu je záhada, kterou je nutné vyřešit. Děti mají za úkol odpovědět na několik položených otázek. Nejprve si však musí přečíst výpovědi obětí, svědků i podezřelých a prohlédnout si místo činu. Budovu či objekt, v němž ke zločinu došlo, mohou vidět jak zevnitř, tak i zvenku (po přeložení stránek). U každého případu je i několik návodných otázek. K úspěšnému vyřešení záhady je třeba dobrý logický úsudek a orientace v obrázcích. Na konci knihy naleznou pátrači všechna správná řešení. ... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Garamond

Énigmes a tous les étages , 2004

Jingle
11.02.2024 5 z 5

S dcerou jsme četli v jejích 5 letech, takže se v tom ještě hůře orientovala, ale i tak ji to moc bavilo.

Zuzvil
31.10.2022 5 z 5

Pro nás skvělá záležitost, dcera vždycky milovala (a miluje) tzv. hledačky a vzhledem k tomu, že už má 9 let, tak bylo potřeba najít něco "víc", kde bude plnit i jiné úkoly, záhady, atp. Tento detektivní komiks byl přesně to pravé a těšíme se na další díly (druhý vyšel v roce 2020 a třetí vyšel teď v roce 2022). Na konci knihy jsou samozřejmě i správné odpovědi (řešení), takže děti (i rodiče) mohou v případě potřeby nahlédnout :-) Za nás určitě můžeme doporučit.

komiksy pro děti

Paul Martin
francouzská, 1968
2006  94%Na stopě zločinu
2020  76%Na stopě zločinu 2
2022  80%Na stopě zločinu 3

Kniha Na stopě zločinu je v