Smrtící hodiny

Smrtící hodiny https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36752/smrtici-hodiny-36752.jpg 4 22 4

Johnovi se už několik nocí za sebou zdává stejný sen. Každou nocí je však o něco delší. Tentokrát se mu sen zdá celý. Spatří v něm velké hodiny jen s jednou ričičkou. Zjeví se mu duch jejich konstruktéra – hodinář Gallio, přezdívaný Chronos. Ten se spolčil s Luciferem, aby pochopil a ovládl čas. Nesplnila se však jeho očekávání a on sám se stal zajatcem času a smrtících hodin. Žádal o pomoc Hectora De Valois, ale zpráva se k němu nedostala. A tak musí hodiny zničit John, jakožto reinkarnace Hectora De Valois. Gallio ještě Johnovi prozradí, že hodiny nyní vlastní Tonio Baresi, majitel cirkusu.... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Die Leichenuhr , 1993

Mája777
Mája777
27.03.2022 2 z 5

Nostalgie, vzpomínky. Co říct o tomto dílku. Kdysi jsem tuhle sérii hltala, paní trafikantka mi je schovávala, abych žádný díl neprošvihla. No a teď? Hmm, je to takové nijaké. Jednoduché, prvoplánové. Ale hodilo se mi to do výzvy, autor je o 22 let starší než já:).
A nebylo zase tak špatné vrátit se do minulosti - kde jsem byla, co jsem dělala, když jsem toto četla!!!
(27. 3. 22 - 7 036 - 17)

denib
denib
28.10.2017 3 z 5

V podstatě to je hrozná kravina. Ale pokud chcete něco malého do kabelky nebo do kapsy, u čeho si odpočinete a nebudete přemýšlet, tak proč ne. Celkem jsem se pobavila, jen to "nepřemýšlení" je nutnou podmínkou :-)

mercedes1j8
mercedes1j8
23.05.2013 5 z 5

Skvělé. Miluji knížky s Johnem Sinclairem.

spider.rio
spider.rio