Kyvadlo

Kyvadlo https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7315/john-sinclair-kyvadlo-7315.jpg 4 10 2

Assunga, čarodějnice a upírka, vylákala Johna Sinclaira do Rumunska, aby jí a Drákulovi II. pomohl. Lovec duchů neměl žádné bližší informace, přesto však na průhlednou záminku přistoupil. Na případu je zainteresována ještě další osoba - Marek, muž, jenž má v držení kůl, mocnou zbraň proti upírům. Tomuto muži má připadnout i další podivuhodný předmět - upíří kyvadlo, jehož držitel má v rukou nezměrnou moc. Není divu, že se strhne nelítostný boj.... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Das Vampir-Pendel , 1995

Vixiene
11.02.2023 odpad!

Bohužel tragédie. V kuse jsem zvládla číst zhruba na stranu 40, zbytek jsem přeskákala. Moc nedovedu identifikovat, pro jakou sortu čtenářů je toto určeno, ale bylo to až bolestivě jednoduché a do kategorie "horory" je to řazeno neprávem, nejspíše pro zmatení nepřítele :-) Mám doma ještě Hostinec duchů ze série, tak ten ještě přelousknu, ale pak už to nejspíše nebudu chtít nikdy vidět.

jan0504
08.02.2017 3 z 5

Johna Sinclaira som čítal keď som chodil na strednú školu. Vtedy som to "žral". Teraz, s odstupom času sa na to pozerám trochu ináč :-) Je to jednoduché, niekedy až naivné hororové čítanie s predvídateľným koncom. Asi skôr také paperbackové čítanie pre tínedžerov. Teraz si skôr prečítam Stephena Kinga, keď dostanem hororové chúťky :-)

Jason Dark (p)
německá, 1945