Na stolečku

Na stolečku https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356254/mid_na-stolecku-oXt-356254.png 5 3 3

Máte doma malého průzkumníka a hledáte inspiraci, čím ho doma zabavit? Nemáte pro děti vlastní pokojíček nebo je zkrátka chcete mít pořád na očích? Myslím, že jsme pro vás našli skvělé řešení! A tím je kniha Na stolečku. na stolečku Kniha Na stolečku obsahuje aktivity pro nejmenší děti (cca od 6 do 24 měsíců), které lze připravit na malém prostoru. Ideálním místem pro tyto hry je malý stoleček a židličky. Pokud se bojíte, že čtením knihy ztratíte čas, který byste jinak mohli věnovat právě dětem, zapomeňte na to. Celobarevná kniha je určena pro čtenáře, kteří nemají mnoho času nazbyt, ale přesto hledají kvalitní inspiraci. Přinese spoustu zábavy při přípravách aktivit i při následných hrách.... celý text

toulava
08.01.2020 5 z 5

Nápad je boží. Navíc knížka je prokládána citáty Marie Montessori. Knižka se čte hezky a nápady v ní se dají různě skloubit nebo pozměnit, aby vyhovovaly podmínkám. Jak se k nápadu na stoleček postaví děti to už je pak jiná. U nás skončilo vše rozházené po celém okolí stolečku.

Bonda
28.01.2019 5 z 5

Perfektní nápady. Jen jejich realizace vyžaduje značnou finanční investici, jakkoli si autorka pochvaluje, že přináší tipy pro méně movité rodiče. Jinak pro mě kniha nemá chybu.

Varjohukka
18.02.2018 5 z 5

Fajn nápady, jak zajímavou cestou skloubit zábavu s učením pro nejmenší.

dětské hry Montessori (pedagogika)

Autorovy knížky

Kateřina Vrbková