Na půdě je duch

Na půdě je duch https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350824/bmid_na-pude-je-duch-fxS-350824.jpg 4 45 8

Strašidelná knihovna série

Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Tentokrát je vyšetřování zavede na sousedovic půdu, ze které se začaly ozývat strašidelné zvuky. Kaz navíc oknem zahlédne psa, který vypadá jako jeho duší psí kamarád Kosmo. Bude třeba opustit bezpečné zdi knihovny a vydat se ven. Jak to ale udělat, aby Kaze venku neodfouknul vítr a neodnesl ho pryč?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Ghost in the Attic , 2014

Makaja
Makaja
30.12.2023 5 z 5

Potřebovala jsem něco rychlého do výzvy na poslední chvíli, tak jsem sáhla do knihovny dětí..... Hezká série pro děti, je to čtivé, zábavné a trochu i napínavé

hippiesak
hippiesak
15.08.2022 4 z 5

Bylo to fajn, stejně jako jednička :) Je to parádní kniha pro děti v 1. a 2. třídě. Velké písmena, rozumně dlouhé kapitoly, dobře napsaný příběh :)

hradilovi.mk
hradilovi.mk
20.04.2020 5 z 5

Knihu jsem zakoupila mému synovi. Již druhý díl. Strašně se mu líbila. I já si početla:-) Snad se bude líbit i mladšímu synovi:-)

Anetka24
Anetka24
04.06.2018 4 z 5

dobrá kniha, hodně mě zaujala. Nemám ráda detektivky, ale tahle byla taková menší a úžasná. Doporučuji

Verča16
Verča16
03.06.2018 3 z 5

Kniha byla velmi zajímavá, dobrodružná. Malá detektivka. Příběh se mi velmi líbil. Doporučuji vsem

Knižní střípky
Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Knihu si půjčila dcerka v knihovně a moc se jí líbila a chtěla, ať si jí také přečtu, což jsem ráda udělala. A musím říci, že mě nezklamala, byla moc fajn, dobře se musí dětem číst. Přátelství ducha Kaze a holčičky Klárky je pro děti určitě atraktivním námětem.

Jéňa2008
Jéňa2008
20.11.2017 5 z 5

Kniha byla skvělá, zábavné, napínavé.

broskev28
broskev28
15.10.2017 3 z 5

Kniha jako vystřižená podle měřítek dnešního dětského čtenáře: velká písmena, velké mezery mezi řádky, hodně obrázků a málo stránek. Jednoduchý, duchařský a milý příběh; nakladatelství Fragment jej doporučuje dětem od 7 let, souhlasím.
Nemohu však souhlasit s tiskovými chybami - především ve tvarech přivlastňovacích zájmen, nebo při skloňování slova šílenec. A aby toho nebylo málo, v anotaci na zadní straně přebalu je navíc chyba věcná! Odpovědná redaktorka by určitě měla být pečlivější.

duchové a přízraky

Dori Hillestad Butler
americká, 1965
2017  90%Ztracený duch
2017  89%Na půdě je duch
2017  88%Duch za oponou
2018  88%Duch přichází v pět
2019  85%Tajný pokoj

Kniha Na půdě je duch je v