Na první pohled

Na první pohled https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218942/bmid_na-prvni-pohled-Mpk-218942.jpg 3 27 9

Pro osmačtyřicetiletou Timmii O'Neillovou jsou jarní a podzimní přehlídky modelové konfekce v New Yorku, Miláně, Londýně a Paříži vyvrcholením její tvrdé a náročné práce. Díky ohromnému talentu, citu pro módní trendy i pro podnikání vybudovala impérium s mezinárodní působností, dosáhla světového věhlasu a uznání. Ani úspěch a uznání jí ale nedají zapomenout na krušnou minulost a nevydařené manželství. V byznysu riskuje s nadšením, ale riskovat své srdce se bojí. V průběhu pařížského týdne módy však onemocní a v jejím životě se objeví šarmantní francouzský lékař. Přátelský vztah na bezpečnou vzdálenost mezi Paříží a Los Angeles přerůstá ve vášnivou, smyslnou lásku. Lze ale skloubit dva tak odlišné světy a dvě tak silné osobnosti, navíc když je Jean-Charles ženatý?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

First Sight , 2012

Aranel15
19.10.2021 1 z 5

Kniha byla nudná a zbytečnými popisy moc zdlouhavá. Autorka měla použít možná více přímé řeči, aby kniha získala trochu náboj.

ikul
23.10.2020 4 z 5

Pro někoho banální příběh, pro někoho totálně červený a pro mě evokace vlastních pocitů, když jsem se v o maličko mladším věku zamilovala. Prostě to bylo tak a popsala to úžasně. Proto ty čtyři hvězdy.

zimolka
05.05.2019 3 z 5

Jedna ze slabších knih od Steel,ale přečetla jsem až do konce.

EvikU.
07.04.2017 3 z 5

Souhlasím s sabca, že 3* si román zaslouží. Celkem hezky se četl. Taky co má pořád vymýšlet?

Verat
11.01.2017 1 z 5

Tato kniha je opravdovým brakem i v žánru červené knihovny. Autorka zřejmě neměla svůj den při jejím psaní. První polovina knihy se skládá z neskutečně dlouhých, nudných a především stále se opakujících pasáží. Asi abychom opravdu důkladně pochopili hrdinky dětství a náplň její práce :-) Jedna hvězdička za trochu čitelnější druhou polovinu.

petruska4110
28.07.2015 5 z 5

Zajímavý příběh a hlavně krásně napsaný

Katie46
04.07.2015 3 z 5

Naprosto souhlasím s komentářem niknikita. Kniha na mě byla až moc protahovaná a nudná. Pro ty, co mají rádi autorčinu tvorbu, to bude určitě fajn kniha ale můj styl to není.

sabca
23.05.2015 3 z 5

Po předchozím komentáři se mi do knihy moc nechtělo, ale překonala jsem to a knihu přečetla. Zase tak nejhorší to nebylo. Myslím že ty 3 hvězdičky si román zaslouží.

niknikita
04.05.2015 1 z 5

Nemůžu uvěřit tomu, že jsem se prolistovala až do konce takovou červenou knihovnou :-o, ufff. Přitom stačilo, přečíst si posledních pět stránek a měla bych jasno. Moje první a poslední Danielle Steel - není to můj styl.

Danielle Steel
americká, 1947
1998  86%Prsten
1994  76%Nevýslovná láska
1997  75%Cizí žena
2007  77%Duch
1998  82%Palomino

Kniha Na první pohled je v