Na pokraji sil

Na pokraji sil https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426281/bmid_na-pokraji-sil-xyw-426281.jpg 4 492 166

PŘEDÁ TI SVÉ DÍTĚ A PAK SKOČÍ. Jeden krátký moment na nástupišti navždy změní dva osudy. Ale nic není, jak se na první pohled zdá Ve zlomku vteřiny se Morganin život obrátí vzhůru nohama. Neznámá žena jí vloží do náruče své dítě a pak skočí pod rozjetý vlak. Morgan ji nikdy předtím neviděla, a nedokáže pochopit, co donutí člověka k tomu vzdát se vlastního dítěte a takovýmto způsobem spáchat sebevraždu. Když Morgan vyslýchá policie, dozvídá se, že žádný ze svědků nepotvrdil její výpověď. A jakmile vyšetřovatelé zjistí, že sama dlouho touží po dítěti, stává se okamžitě podezřelou. Aby dokázala svou nevinu, snaží se zjistit, co žena dělala v posledních dnech svého života. Pomalu jí začíná docházet, že Nicole Markhamová věřila, že jsou ona i její dítě v nebezpečí. Teď by mohlo to samé hrozit i Morgan. Byla Nicole novopečená matka bojující s paranoiou? Nebo jde o něco mnohem horšího?... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Woman on the Edge , 2019

Aaloha
07.09.2021 4 z 5

Hezké to bylo. Nebyla to úplná pecka, ale kniha je čtivá a nenechá vás odejít od čtení. Konec byl předvídatelný, ale já jsem spokojená.

Petule30
23.08.2021 5 z 5

To byla jízda.Kniha mě bavila od první stránky do poslední.Žádné hluché místo.každá stránka měla děj.přecteno za víkend.když výjde další kniha (v to doufám),tak si jí určitě přečtu a už se těším.

INCOGNITOREADER
16.08.2021 3 z 5

Knihu bych zařadil do kategorie "magketingová hvězda". Byla všude vidět a hodně se o ní mluvilo. Ale to není díky kvalitě příběhu, ale díky draze placenému marketingu.
Děj je slaboučký jako několikrát vylouhovaný čaj. Kdo za vším stojí vám dojde tak rychle až to hezké není!
Je to čtivé, bez hluchých míst. Děj ubýhá kupředu, ale to co by na konci mělo být super velké překvapení, vyznívá naprostodo ztracena.
Pokud máte rádi podprůměrnou televizní produkci, která se objevuje odpoledne o víkendu na Nově a Primě tak je toto kniha přesně pro vás. Pokud, ale chcete něco trochu víc tak se knize vyhněte.
Reálně je to opravdu na 2,5*. Protože 2* dávám opravdu jen špatným knihám tak proto nakonec 3*.

ZuzanaZ83
01.08.2021 5 z 5

Po dlouhé době thriller, který můžu nazvat "peckou". Zajímavý námět, krátké kapitoly, rychlý spád a děj. Knihu jsem přečetla v podstatě na jeden zátah, nešlo to nedočíst.

andrea4468
30.07.2021 4 z 5

Super dovolenkové čtení :)

jasmína
26.07.2021 5 z 5

Skvělé čtení, při kterém mrazí a nechcete být v kůži těch nevinných.....

veronika9700
06.07.2021 5 z 5

Kniha mě během čtení udržovala v neustálém napětí. Je velice čtivá. Jen těžko jsem ji odkládala. Za mě opravdu skvěle napsaný thriller!

Januli
01.07.2021 3 z 5

Průměrné dílo, kdy mě první polovina bavila více než ta druhá, která mě svým závěrem tak nějak zklamala. Ale plus určitě krátké kapitoly, střídající se dej současnosti s minulostí. Od z autorka ještě něco napíše tak si to přečtu.

Lena79
30.06.2021 5 z 5

Po dvou třetinách příběhu jsem začínala mít tušení, kdo je pachatel. Nemýlila jsem se, jen mi unikal motiv. Nakonec bylo vše objasněno. Kniha se četla velmi dobře, děj rychle plynul. Líbilo se mi to.

lucie.dc
26.06.2021 2 z 5

Az moc sebeobvinovani, az moc nevolnosti, az moc zdlouhava, nastesti velka pismena, takze je vlastne kratka. Slabsi prumer.

BlueTer
08.06.2021 4 z 5

Kniha není vůbec špatná. Rychle a dobře se čte. Hvězdy musím ubrat jen za zdlouhavé tempo a předvídatelný konec.

RADOST
23.05.2021 5 z 5

Thriller pro ženy. O strachu, pochybnostech, pocitu provinění, ztrátě důvěry, zodpovědnosti. Dobře vystavěno. Kniha sleduje události z pohledu dvou osob a udržuje si stálé napětí. Schématický přístup ze strany vyšetřovatelky je rozčilující. A poučení?
"Naučila jsem se, že dobří lidé nepoznají vždycky zlo, protože ho nechápou." (citace z knihy)

gordon13
22.05.2021 3 z 5

Musím konstatovat, že se jedná o zcela průměrný thriller, začátek je zajímavý a hodně naláká, ale průběh příběhu je standardní a nepřekvapující, kdo má načteno hodně knih tohoto žánru, tak bude vědět :-)
Kniha je ale čtivá a poměrně krátká, jsem ovšem ráda, že jsem ji měla jen půjčenou, místo v knihovně by si nezasloužila.

Andrea864
21.05.2021 4 z 5

Fajn kniha. Čtivá. Napětí. Mírně předvídaný konec.

Janča089
02.05.2021

Kniha mě mile překvapila. Nejde nějak extrémně do hloubky (psychol. vykreslení postav, drobné detaily v příběhu), ale děj svižně ubíhá. Ve vyprávění se střídají dvě hlavní hrdinky a zároveň s nimi současnost a minulost. Není zde ani žádný větší počet postav, ve kterých by se někdo mohl ztratit. Knížka je slabší, čtenář má přečteno vcelku rychle.

Lindulinek
26.04.2021 5 z 5

Skvělá kniha. Moc mě bavila. Četla se jedním dechem.

Avila
16.04.2021 4 z 5

Mám ráda knihy které jsou napsané tímhle způsobem. Když je vypráví dvě hlavní postavy každá ze svého úhlu pohledu.
První kapitola vám vyrazí dech.... alespoň její konec.... pak příběh vtáhne do děje a už nepustí... Dokonce jsem i částečně odhadla jak to bylo....
Kniha určitě stojí za přečtení.

Olous1
15.04.2021 3 z 5

Za mě takový průměr. Ze začátku mě opravdu kniha chytla,ale postupem času mi to připadalo velice zdlouhavé až konec to napravil. Za mě 75%.

ivusse
03.04.2021 4 z 5

Fajn čtení na jeden, dva večery.

Ksyu
03.04.2021 5 z 5

Kniha dobrá a velmi čtivá. Perfektní thiller.

sebevražda tajemství thrillery pro ženy

Samantha M. Bailey
kanadská, 1973
2020  80%Na pokraji sil
2023  74%Dej si na ni pozor

Kniha Na pokraji sil je v