Na počátku bylo slovo

Publikace se zabývá otázkami, které se dotýkají základů křesťanské víry na podkladě důkladného rozboru Nového zákona.

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8677/na-pocatku-bylo-slovo-8677.jpg 4.223
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno, Práce

Opowieści ewangelistów, 1979

Kniha Na počátku bylo slovo

kannibal28
08.10.2020

strašne dlhe listy tak že to dalo zabrať pokial som to dočital. Niečo nove pár vecí som sa dozvedel ale načo si to mám pamatať ked ide o mýty lebo já boha neverim

Zmiu
16.12.2019

Autora mám ráda, protože si hodně všímá, je čtivý a umí dát vše do kontextu. Akorát kapitola o Ježíšovi - postavě záhadné je plná spekulací s pochybnou argumentací. Argumentace typu, kdyby autoři evangelií věděli to a ono, byli by to tam napsali, a že to tedy nevěděli, není podle mě obhajitelná. Stejně tak by se dalo říci, že něco, co tenkrát věděli všichni, nemuseli psát, a proto to nenapsali. Tím chci říct, že argumentace je vystavěna na chabých základech, a celá kapitola je psaná typem spekulačních nevěrohodných knih. V ostatních kapitolách mi nic takového nevadilo, tak hodnotím ještě vysoko. Kniha mě bavila, dala mi podnět k přemýšlení a tak to má být.

vitavita
14.03.2012

Kniha se čte pomalu, ale obsahuje řadu informací, které většina lidí nezná.

WEIL
01.08.2011

Knihu mám pouze ve slovenštině, ale něco je v ní zajímavého.

Bible Svatá
Bible Svatá

Zenon Kosidowski
polská, 1898 - 1978

Kniha Na počátku bylo slovo je v