Na plovárně 3

JIž třetí výbor nejzajímavějších televizních rozhovorů Marka Ebena v rámci stále oblíbeného cyklu, o jejichž knižní zpracování se zasloužil Jiří Janoušek. Ve třetím díle se setkáte s 26 zajímavými českými i zahraničními hosty, kteří ve svém oboru hodně dokázali, mají nám co říci a často prožili i velmi neobyčejný životní příběh. Patří k nim vědci (například Helena Illnerová), hudebníci (např. Miroslav Vitouš), herci (např. Robert Redford), výtvarníci (např. Jiří Anderle), sportovci (např. Dana Zátopková), podnikatelé (např. Tonino Lamborghini), ale třeba i významní kněží (např. kardinál Špidlík) či právníci (spolutvůrce ústavy Vojtěch Cepl)....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82817/na-plovarne-82817.jpg 4.510
Literatura česká
Vydáno:, Výběr

Kniha Na plovárně 3

Shindy
19.08.2016

Pan Eben mě nikdy nezklame. Vždy bravurně připravené otázky, které se jen tak někde nedočtete, velice zajímaví hosté. Moc pan Ebenovi děkuji, troufám si říci, že mě knihami Na plovárně obohatil.

pagac17
17.03.2015

Opět jsem přečetl 26 televizních rozhovorů Marka Ebena. Zajímaví hosté, zajímavé otázky Marka a ještě zajímavější odpovědi dotázaných. Hodně jsem se přiučil. Jako můj komentář v předchozí publikaci, chválím Marka Ebena za jeho vzornou přípravu a nastudování otázek. Nemělo to chybu

WEIL
28.08.2011

Zajímavá kniha, jejíž obsah koresponduje s pořady České televize, kdy je možno se díky otázkám M. Ebena něco dozvědět o zajímavých lidech.

Marek Eben, 1957

Autoři knihy