Na palubě

Na palubě https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103013/bmid_na-palube-e5b-103013.jpg 3 28 9

Regan Reillyová série

Tato knížka je prvotinou Carol Higgins Clarkové, kde se místo svalnatých detektivů objevuje mladá vyšetřovatelka Regan Reillyová. Regan spoluřeší záhadu smrti své spolužačky z koleje Sv. Polycarpa v Oxfordu. Shodou událostí, které zpočátku vypadají jako náhody, se ocitne jako společnice lady Exnerové na plavbě luxusní zaoceánskou lodí. Další zajímavostí je, že povolání Reganiny matky je stejné jako u spisovatelčiny matky Mary Higgins Clarkové, která je rověž velmi úspěšnou spisovatelkou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Decked , 1991

Luigi1
07.11.2023 3 z 5

Zajímavé čtení,ale matce se nemůže rovnat

TeaPeter
09.04.2023 1 z 5

Rozvleklé, zmatené, vlastně od nikud nikam. Postavy mdlé, žádná úplně sympatická. Tohle nebyla dobře vybraná kniha.

Nuny
07.04.2022 3 z 5

Jako prvotina mě kniha nijak zvlášť nezaujala. Hned od začátku je jasné, jak to celé dopadne a to mě pak moc nebaví. Příběh mě nenutil ke čtení, nebyl zajímavý a nebavilo mě to. Četla jsem sérii Mrtvá na pláži, Případ pro dva a Krajka a to mi přišlo mnohem lepší. Možná by to bylo pěkné jako seriál.
Jen poznámka, jak někdo může do knihy dát jméno Immaculata Buttacavolaová.

zdenaR
22.05.2019 2 z 5

Spletla jsem si matku s dcerou a v knihovně si půjčila tento román.
Je to taková oddechovka, nenadchne a neurazí.
Ale na Mary nemá. Příště už se nespletu a sáhnu po "matce".

vlkcz
23.03.2019 3 z 5

Příjemná oddechovka.

lancelot
11.01.2018 2 z 5

Jednoduchá detektivka na vikend.

konicekbily
07.10.2017 4 z 5

Matka autorky píše zajímavé detektivní příběhy, občas to zkouším i u dcery. Jako odpočinkové čtení o dovolené to mohu doporučit.

marek1278
20.03.2015 3 z 5

Kniha se četla dobře, zápletka mě i přes počáteční lehkou zmatečnost chytla a celkově hodnotím kladně :)

aneleh18
12.02.2014 2 z 5

Nějak mi to čtení nešlo, něco mi vadilo, možná přílišná zamlženost děje a nepoutavé postavy. Ale to je subjektivní dojem