Na ocet

Pětatřicetiletá svobodná Daniela cítí, že se jí život s přibývajícími roky i kily pomalu ztrácí mezi prsty, a tak si aspoň píše blog, aby mohla humorem bojovat proti samotě. Touží po spřízněné duši, ale lidé se od ní odrážejí jako kuželky. Moc by si přála, aby došla dál než do kantýny a k firemní kopírce, kde pořád potkává zabedněného Michala, který není schopen opětovat její city, ale večer pak stejně končí v posteli pouze se svou oblíbenou čokoládou. Jednoho dne se jí však přece jen podaří začarovaný kruh rozetnout......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182010/na-ocet.jpg 3.250
Romány, Literatura česká
Vydáno, Ikar (ČR)

Kniha Na ocet

NiNo
08.06.2017

Neurazí, nenadchne. Nic hlubokého, ale zajímavá přirovnání. Na popojíždění MHD nebo k vodě ideální.

Mini.Baby
29.05.2017

Prima oddychovka, která pobaví

Elisbooks
17.02.2017

Opravdu vtipně popsán život "single ladies" a u knihy jsem se dost nasmála. Pohodový román :-)

hellena1523
29.01.2017

Knihu přečtete během večera nebo delší cesty vlakem/autobusem. Chvílemi opravdu hodně vtipná, úžasně cynická, chvílemi sklouzává k trapnosti, ale celkový dojem je spíš dobrý. Jediné, co bych autorovi vážně vytkla je konec, který mi přišel opravdu nepovedený.

Beatnice
12.11.2016

Vazne vtipna prirovnani, bavila jsem se naramne. Knizecku jsem precetla jednim dechem a nad cynickymi poznamkami se nasmala. Ken je trosku jednotvarna a nenapadita.

Lejdus
31.08.2016

Čtení příjemné, ale pro mne konec nic moc. Z edice do kabelky se mi prozatím tato kniha líbila nejméně. Škoda, příběh měl dobře našlápnuto.

Odehnalka
07.08.2016

Celkem příjemná, vtipná a oddechová knížka. Nelze brát vážně, já knihu měla fakt jako lehčí čtení mezi detektivkami.

Jeanie
01.07.2016