Na mušce

Na mušce https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87311/na-musce-87311.jpg 4 12 4

Když je Otisovi třináct let, jeho ovdovělého otce oběsí za zločin, který nikdy nespáchal. Mladý Otis proto odchází z Tennessee s pověstí syna zloděje koní. Má v plánu usadit se daleko od svého rodiště, na kterém namá hezké vzpomínky. Přesto ho osud přiveze zase zpět a přinutí ho postavit se otcovrahům...

Cassidy.L
20.07.2023 5 z 5

Opět poutavý, čtivý příběh. Pro mne skvělá oddychovka na letní večery.

Luigi1
03.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Když donutili třináctiletého Otise se divat se jak mu věší jeho otce za to,že ukradl koně,od té doby to neměl v městečku lehké.Jen jeden občan mu pomohl.Jeho dcera Kit přiběhla Otise varovat,že ho chtějí taky oběsit,že musí uprchnout.Otis slíbil Kity,že se pro ní vrátí a odvede si ji k sobě.Ona souhlasila.Od útěku se rozehrává děj plný hrdinských činů i podrazů.Doporučuji.

sackettboy
12.02.2012 5 z 5

Táto kniha vyšla aj na Slovensku pod názvom Pod kopytami stád.

georginaa
07.02.2012 3 z 5

Opět jeden čtivý příběh, kde rozum, rozvaha a důvtip vítězí. Otis se setkává i s pěknou ženou, která ho jen vyláká, aby zabijáci ho obrali o jeho majetek. Tím se přesvědčí, že i krása má své bodliny. Jenže to by nebyl pravý příběh, kdyby neskončil potrestáním všech darebáků.

Louis L'Amour
americká, 1908 - 1988