Na loučení nebyl čas

Na loučení nebyl čas https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11539/bmid_na-louceni-nebyl-cas-yCS-11539.jpg 4 411 124

Když se čtrnáctiletá Cythia jednoho rána probudí, zjistí, že její rodiče a starší bratr Todd beze stopy zmizeli. Opuštěné dívky se ujme její teta Tess. Cynthia vystuduje, vdá se a založí svou vlastní rodinu – zároveň však nepřestává doufat, že se někdy dozví, kam a proč její matka, otec a Todd odešli. Po pětadvaceti letech marného čekání se však najednou začnou objevovat záhadné zprávy, odkrývat zamlčené informace, vynořovat zasuté vzpomínky. Všechny se k Cynthii sbíhají jako nitky, nemají ji však dovést k radostnému rozuzlení, naopak – někdo z nich, důmyslně a chladnokrevně, splétá smrtelnou past. Vynikající thriller z pera Linwooda Barclaye má šanci zaujmout mimo jiné neobvyklou osobou vypravěče, kterým je Cythiin manžel Terry. Rozhodně však čtenáře přesvědčí strhujícím tempem i gradací děje a překvapí svým závěrem.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

No Time for Goodbye , 2007

JarcaBobes
15.04.2013 5 z 5

Velmi zajimavý příběh .... četlo se to úplně samo ....

missa85
20.02.2013 5 z 5

Četla se velice pěkně ... ze začátku jsem se maličko bála, aby to nebylo nějaké "nadpřirozeno" ... uf, vyklubal se z toho pěkný, napínavý a zajímavý příběh :-)

Barush
25.12.2012

Většinou čtu pouze klasiku. Do ruky se mi dostala tato kniha, která mne pohltila hned první stránkou.
Čekala jsem lascivní román , místo toho jsem se dočkala dokonale propracovaného příběhu. Skvělé!

medvídě
15.12.2012 5 z 5

Velmi napínavý a poutavý příběh. Už se těším, na další knihu od toho autora. :)

Lee7
03.11.2012 5 z 5

Velmi dobře napsaný román, který jsem shltla jedním dechem, skvělé až do konce.

kika 13
01.11.2012 3 z 5

Detektivní román který je od začátku do konce napínavý.

Elisa.Day
08.09.2012 5 z 5

Přečíst knížku za dva dny? Kde jsou ty doby, kdy tohle býval můj standard... Tahle knížka mě do těch dob ale úspěšně vrátila, a tak není divu, že si od mě vysloužila plný počet hvězdiček.

Oli1104
05.09.2012 5 z 5

Ctive od zacatku do konce. Tesim se na Neprijemne blizko.

skulenka
02.09.2012 5 z 5

Výborná kniha i příběh, do posledního momentu napínavá. Opravdový thriller se vším všudy. Určitě si ještě něco od tohoto autora přečtu.

dencuska
26.08.2012 5 z 5

Musím sa priznať, že túto knižku som čítala už 2-krát a aj tak ma stále zaujala po nejakom čase. Veľmi pútavé, od začiatku, až do konca, narozdiel od niektorých titulov, kde sú prvé strany veľmi nudné a zdĺhavé. Dej sa vyvíja, je tam napätie, môžem len odporučiť :)

Joges
27.07.2012 4 z 5

Thriller je to velmi dobrý a povedený. Zajímavý začátek vtáhl do děje, konec románu zase nečekaně překvapil, ba i šokoval, jen poněkud nezáživný střed knihy příliš neohromil.

ivankaax
16.07.2012 5 z 5

Výborný thriller, napínavý od začátku do konce. Žádná hluchá místa a zbytečná omáčka, nedalo se od toho odtrhnout. Doporučuji!

Skripi
30.04.2012 5 z 5

Výborná vec, veľmi pútavé...

vladka2104
15.03.2012 5 z 5

Při čtení této knihy jsem měla pocit deja vu. Knížku jsem před tím nikdy neměla v ruce, musela jsem vidět film. Nikde na netu jsem ho ale nenašla, tak nevím... Ale přesně se mi postupně vybavovaly detaily. Každopádně tahle kniha je můj šálek kávy - záhadná zmizení, to je moje.

bookcase
02.02.2012 5 z 5

Perfektně propracovaný thriller, už se těším na další knihu.

Daniel-la
13.01.2012 5 z 5

Knížka mě chytla od začátku. Doporučuji.

Rampelnik
04.01.2012 5 z 5

Výborná knížka,stojí určitě za to si ji přečíst.

Euka
26.12.2011

Úžasná kniha,doporučuji!Přečtená během jednoho dne,nedalo se odtrhnout.

4xab
09.10.2011 4 z 5

Napinavy od zacatku do konce. I kdyz mi ke konci bylo jasny, ze pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti:-

bend-ik
23.09.2011 3 z 5

Fuu, no.. autorov štýl písania je veľmi príjemný, knižka sa tak dá zhltnúť veľmi rýchlo.. už menej pozitívny bol pre mňa samotný obsah.. Asi som čítala príliš veľa lepších thrillerov či detektívok, pretože mne Bez rozlúčky neprišlo ani napínavé, ani nečakané, a gradácia deja? Posledných cca 60 stránok to u mňa nezachráni :)
Jednoducho povedané, čakala som oveľa viac..