Na hraně zapomnění

Na hraně zapomnění https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201796/bmid_na-hrane-zapomneni-JP9-201796.jpg 4 874 206

Na hraně zapomnění série

Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec s matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn ji zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla – tohle není život, který by chtěla žít. Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu – ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím. Dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší….... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Never , 2012

Eclaire
04.12.2019 4 z 5

Hezká, čtivá a emocemi nabitá kniha. Za ten závěr ale hvězdička dolů. Tolik podstatného ve dvou stránkách, to si čtenář a čtenářka nezaslouží.

margitka13
15.10.2019 5 z 5

Neskutočné... a dokonalosť v jednom.
Jedna cesta do neznáma, vďaka ktorej vznikne tak veľa..
Nejedenkrát prečítaná.

kristynkal
03.09.2019 3 z 5

Kniha mě od začátku hodně bavila, ale potom to nadšení upadlo a opravdu jsem dočítala hodně ztěží.... mezí koncem jsem si musela dát jin dvě knížky. Nějak mě děj přestal lákat, přilo mi to pořád stejné. Ale zas mezi horší bych ji určitě neřadila.

blonďatá.luc
02.09.2019 4 z 5

Už od samého začátku děj svižně ubíhal a hlavní hrdinka mi byla sympatická - byť bych se zcela určitě nedokázala chovat stejně jako ona. Hlavní hrdina ... Co si budeme povídat - další takový "muž snů". Na celé knize se mi nejvíce líbily vtipné dialogy, kterých je naštěstí hodně. I ten děj je takový trochu nevšední - byť se v něm objevují témata, která přesně odpovídají této literatuře (která mě tolik baví). Knihu jsem nedokázala odložit až do samotného konce - který mě teda lehce podráždil, protože to jsem nečekala a vlastně se mi to ani nelíbilo. Ovšem možná si autorka jen připravovala půdu pro druhý díl.

Ivet1990
27.08.2019 2 z 5

Kniha mě moc nenadchla

Princezna_1
21.08.2019 3 z 5

Číst se to dalo, ale bylo to zdlouhavé a nakonec jsem to už nevydržela a přeskočila na konec ( a to já moc často nedělám). I když musím říct, že konec byl dobře napsaný.

logopedka
18.08.2019 4 z 5

V knihovně jsem si připadala lehce nepatřičně, když jsem knihu brala v dětském oddělení z části pro mládež 15-18 let. :-) Ale což.

Čtení je kouzelné v tom, že můžete prožít něco, co v reálu nepřipadá v úvahu. Příjemná oddechovka.

Karola050716
19.07.2019 4 z 5

Kniha, která má neskutečnou atmosféru a po jejímž dočtení se cítíte, jak při kocovině. Zážitek.

Domča153
07.07.2019 3 z 5

Začátek knihy mě opravdu nadchnul po první polovině mé nadšení mírně kleslo přesto se jedná o velice čtivou knihu.

nikcavesela
07.06.2019 5 z 5

Miluju tu knihu. Četla jsem jí 4x a hodlám to ještě někdy zopakovat.

Saryinka
02.06.2019 4 z 5

Docela milé překvapení. Obě postavy jsem si oblíbila a musím říct, že mě celou dobu nenapadlo, že Andrew skrývá nějaké svoje tajemství. To mi došlo až několik stránek před odhalením.
Byla to však příjemná oddechovka, ráda se k ní zase vrátím.

marta14
19.05.2019 5 z 5

Musela jsem si dát rereading! Dostalo mě to ze čtecí krize a já to stále miluju. Kdo nečetl, tak to musí okamžitě napravit. Skvělá kniha!

Maruš.D
10.04.2019 5 z 5

Jestli někdo ví, jak dobře šokovat, je to rozhodně J. A. Redmerski!!
Naprosto boží kniha, u které by si někdo mohl říct, že je občas zdlouhavá, ale dokáže natolik zaujmout a nikdy nenudit, že jsem doslova hltala každé slovo, větu, odstavec, kapitolu... ani na okamžik jsem se nenudila. Vztah mezi Cam a Andrewem je dokonalý. Takový, který si ve skrytu duše přejeme asi všichni. Nemám k tomu jedinou výtku.

Nuttelka
07.03.2019 5 z 5

Jo, Andrew s Camryn mě moc bavili... Kdo by se nechtěl jen tak sebrat a cestovat po světě, vypadnout ze zajetých kolejí, ze stereotypu?
Jejich pošťuchování, sbližování, pořád jsem čekala nějaké to ale... A šup, infarktový skoro konec, který jsem regulérně ořvala. Už jsem myslela, že knížku zahodím, jestli špatně dopadne, nemám ráda smutné konce...
Slzné kanálky pročištěny a už se těším na pokračování.

Ewwe
08.02.2019 4 z 5

Vcelku pěkná kniha se zajímavým příběhem dvou lidí, kterým osud zamával se životem. Obě hlavní postavy jsem si oblíbila a ráda jsem s nimi absolvovala jejich "road trip". Jen konec byl hodně uspěchaný, což je celkem škoda, protože to pak nepůsobí tak hezky. Každopádně styl psaní je skvělý, rychle Vás vtáhne do děje :)

florentinas
27.12.2018 4 z 5

Do první poloviny jsem byla z knížky unešená. Potom mé nadšení trochu kleslo, protože se mi tam nějak nehodily detailně popsané sexuální scény a konec mi přišel hodně uspěchaný.

Er.es
08.10.2018 3 z 5

Kniha je puberťácky milá. Víc od ní nečekejte.
Ale já si tu cestu "nevím kam, třeba zahni doleva" docela užívala, kdyby to nezabil konec. Ten byl naprosto ujetý a ze slaďoušského tripu udělal příběh, kterej se vám na konci lepí na patro a říkáte si "jéééžiš, vážně?"

Jedna hvězda navíc za songy, které autorka zmínila, velký plus holka!!

FoxieAli
04.07.2018 4 z 5

Co se mi na knize líbilo je to, že to není až tak strašně přeslazené a příběh je docela originální. Je sice až směšně nereálný, ale chtěla jsem něco lehčího a tohle očekávání kniha určitě splnila. Co se mi na ní nelíbilo, byly chyby. Ve zkratce- hned na první straně si Natalie chce poznamenat něco do kalendáře (15. června), o pár stran dál vychází Camryn ven a tam je čerstvý březnový vzduch a cca po dvou týdnech, když už cestuje s Andrewem, je půlka července. Tohle mě opravdu trochu dráždilo. Nicméně pokud chcete čtení na léto, tak tohle je ideální.

Wannhedaa
25.06.2018

Mohla bych se zeptat? Nevíte někdo jestli tahle knížka bude zfilmovaná?

MizNaďa
04.06.2018 4 z 5

Moc pěkný příběh o dvou zamilovaných lidech :) moc se mi to líbilo, a hlavně mě dostal ten nápad s tím tetováním.. to je úžasný