Na hraně zapomnění

Na hraně zapomnění

Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla – tohle není život, který by chtěla žít.
Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu – ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím, dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší…. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/201796/na-hrane-zapomneni-JP9-201796.jpg 4.3572

Edge of Never (1.)

The Edge of Never (2012)

Vydáno:, Euromedia

sylva8672

Jedním slovem NÁDHERA!!!!!!
Knihu mám koupenou už víc než půl roku, i když mě její úvod vůbec nezaujal. A byla obrovská chyba, že jsem tak dlouho odkládala se do ní pustit, protože byla prostě dokonalá! A to podotýkám, že tyhle knihy moc nečtu. Vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout a naprosto mě pohltila. a za dva dny byla přečtená. Je to kniha plná emocí, takže jsem se zasmála i si poplakala.
A doufám,že další díl bude také tak úžasný jako tenhle

ajla5

Už jsem si myslela, že to bude moje velice oblíbená kniha. Bohužel ke konci to přestal být komorní příběh a nějak se to rozplizlo.

Shinstria

Panebože, to bylo úžasné. Upřímně jsem dlouho odkládala čtení téhle knihy. Ale teď jsem hrozně ráda, že jsem si jí přečetla. Před čtením této knihy, jsem si párkrát představovala, jaké by to mohlo být - prostě si sbalit věci a vypadnout. Jen můžu doufat, že jednoho dne na to budu mít dost odvahy. Kniha mě hrozně bavila, vtáhla mě do děje a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Rozhodně jí řadím k těm, které si jednou přečtu zase. Čtení to je rozhodně odpočinkové, ale ten příběh má hloubku a oduševnělost. Nejsem si jistá, jestli se mi chce do druhého dílu. Bojím se, že by mi to zkazilo zážitek z této knihy. Ale tuto knihu rozhodně doporučuji všem romantickým volnomyšlenkářům.

vedana

Příjemné čtení. Někdy zdlouhavé psáže, které jsem přeskakovala. Konec se mi moc nelíbil, byl příliš strohý, nepropracovaný. Kompletně, jako celek knihu hodnotím průměrně.

Evule114

Tento příběh byl naprosto dokonalý. Úplně mě dostal a to se mi teda moc číst nechtěl. Měla jsem co dělat, abych na konci nebrečela jak želva. Rozhodně běžím pro druhý díl. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat a snad bude i ten happyend :-)

Calla2002

Jsem.......uchvácená...normálně čtu hlavně fantazy ale toto? Jsem strašně nadšená že jsem si to přečetla protože to bylo nádherné, opravdu jsem se strašně bála že zemře ale strašně.....rozhodně DOPORUČUJI je to romantické s humorem a má to i finální zvrat líbilo se mi to :-)

Nita17

Pěkný příběh, poutavý, tak nějak se dva neznámí ztracení lidé stanou lékem a nadějí jeden pro druhého a s vtipem :)

salča

Tato kniha se mi líbila moc.
Je plná emocí,vtáhla mě do děje a nepustila.Příběh jednoduchý,ale o to víc krásný.Andrewa a Camryn jsem si zamilovala.
Konec mě totálně dostal,ale epilogem mi naštěstí autorka vrátila chuť přečíst si i druhý díl.

KaileyBlot

Krásný, milý, vtipný, dojemný příběh. Chybělo tomu už jen málo k road tripu. Celkově jinak fajn pohodové čtení, které vám občas vezme dech. Docela mě teď zajímá o čem bude pokračování, takže se do něj hned pustím.

Matita310

Velice čtivá kniha. Ihned mě vtáhla do děje. Na konci jsem si i pobrečela.

Mark.

Velmi pěkně napsané, poutavé a hodně mne to vtáhlo do děje. I když v ČR by to asi nešlo. Po studiu si musíme najít práci nebo se přihlásit na UP, platit daně, sociální a zdravotní pojištění. Ale to je jenom malá část problémů. Jak by se asi poprala ve 20 letech s jazykovou bariérou, když na druhý den by byla v jinak mluvící zemi a následující den zase.
Bylo fajn si daný příběh putování prožít s Camryn.

Makulka1992

Nejdriv se mi do toho ani nechtelo,rikam to bude o nicem takovy sladko-sladky nijaky.... Nooo nemela bych knihu soudit podle anotace.... Knihy jsem si zamilovala a uz mi sedi v knihovne.... Byli tam relativne dejove zvraty,a ke konci me autorka malem zabila takze jsem rvala jako zelva nez mi doslo ze nasleduje prolog :D.... Serii doporucuji ;)

elisabeth03

Kniha se mi velmi líbila. Patří k mým oblíbeným. Příběh jednoduchý, ale zajímavý. Velmi čtivá!!!!

81evama

Kniha me naprosto nadchla, myslela jsem ze to bude jen dalsi oddychovka, romantika, sex atd., ale konalo se prekvapeni, poutavy, neotrely pribeh, i slza ukapla, doporucuju.

Arwen329

Hezká kniha, dobře se četla, byla hezká a čtivá ale čekala jsem od toho trochu víc....

hellena1523

Podle anotace se kniha tvářila dost jako taková ta podprůměrná romanťárna. Sáhla jsem po ní na oddych, ale nakonec jsem byla neskutečně mile překvapena a zklamaná, že už jsem dočetla. Autorka píše velmi poutavě a postavy jsem si moc oblíbila. Chvílemi dost naivní, ale to lze v rámci žánru odpustit.
Byla jsem moc spokojená a určitě si od autorky do budoucna přečtu další její publikace.

kadgam

Kniha sa mi páčila. Mala v sebe niečo optimistické. Nebolo to ani tak dejom knihy ako skor čítaním medzi riadkami o rozhodnutí, ktoré mení všetko.

jolly.joli

Kniha, která se čte jedním dechem. Určitě stojí za přečtení. Čte se moc pěkně :-)

--Eri--

Jedním slovem PÁNI. Tak tohle jsem nečekala. Takový zvrat na konci knihy je zdrcující. Nedokážu si představit být v Camryně kůži. Chudák holka.
Kniha se mi celkově velice líbila, dalo by se říct, že je fantastická. Dle mého soudu stojí za předčtení. Autorka dokonale propracovala příběhy postav, chování i celkově děj. Docela dlouho jsem nečetla takovou úžasnou knížku. Myslím, že je na podobné úrovni jako kniha Překroč svůj stín, která se mi velice líbila.

vlkove

Z knihy jsem byla prvních 150 stran nadšená, a poté to šlo z kopce. Začátek a cesta autobusem byli slibné a dobře popsané. Postupem knihy mě příběh začal nudit, byl doslova o ničem, dialogy jsou prázdné a nic neříkají. Kniha byla rozvleklá a konec (přesně tedy posledních 50 stran) to je děs! Nevím jestli mě to mělo rozesmát nebo rozplakat...
Obálka je úžasná, velký potlesk tvůrci.
Knize dávám dvě hvězdy a další díl přečtu jen dík tomu že ho mám doma.

janno69
21.12.2016

Pěkný, čtivý příběh, který vás vtáhne do děje a pustí až s poslední stránkou.....

marta14
04.12.2016

Wow...Úžasný příběh.Vtáhl mě do děje.Zamilovala jsem si obě dvě hlavní postavy.Chci si přečíst další díl!

martina5069
25.10.2016

Ty brďo to byl ale krásnej příběh. Z téhle knížky se stala další z mích oblíbených, určitě to není naposledy co ji čtu ze chvíli se vrhnu na druhý díl :-) Příběh měl všechno od romantiky,sexu, vtipu, poznání, smutku, cestování až po tragédii. No vypisovala bych tu do rána jen jednu malou věc vytknu, a to je poslední kapitola by byla skvělím zakončením ale proč se autorka rozhodla všechno tam naňahňat když to mohla buď rozepsat jako celou knihu a nebo teda když měla v plánu pokračování, což měla tak to narozepsala tam? No du se pustit do druhýho dílu protože sem si obě postavy zamilovala. Za mě má tahle knížka 5 hvězdiček právem :-)

Jaruce
05.10.2016

Nádherný příběh, hezky se četla a těším se na to az si přečtu pokračování.

nikol2178
26.09.2016

Opravdu nádherná kniha, není jen o romantice, ale má i nějaký příběh. Opravdu miluju obě hlavní postavy a určitě si přečtu druhý díl.

30.08.2016

Naprosto luxusní. Nečekala sem od toho bůh ví co, ale jsem velmi překvapená. Rozhodně jsem si oblíbila spisovatelku a její styl psaní.

_Žanet_
17.07.2016

No..Tak knihu jsem dočetla před týdnem a musím uznat, že nebyla špatná. Byla to taková fajn oddechovka. Bavila mě a nepřišla mi nijak náročná. Druhý díl si asi nepřečtu, protože k tomu ani nijak pokračování číst nepotřebuju. Tak jak to skončilo se mi to i líbilo:) Takže prima kniha a doporučuji ji:)

JajaCZ
11.07.2016

Knihu by som zaradila medzi ľahšie čítanie s nenáročným dejom, bez dramatických zápletok, s cukríkovo sladkým koncom. Aj keď nepatrí medzi literárne klenoty, isto zaujme mladšie čitateľky.

vikimi
10.07.2016

Pekne, napadite i vtipne, ale na muj vkus moc sladke. Vsichni stastni, vsichni zdravi...

Barbra06
25.06.2016

Až na ten přeslazený konec to bylo hodně originální a čtivé.