Na frekvenci čínské medicíny

Úvod do problematiky tradiční čínské medicíny. Seznamuje s používáním léčivých bylinných směsí, seznamuje s prevencí a péčí o zdraví .

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/409272/na-frekvenci-cinske-mediciny-vUE-409272.png 4.823
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Na frekvenci čínské medicíny

Danae001
18.11.2016

Velice zajímavá kniha, krásně napsaná a hlavně srozumitelně pro každého. Rozšířila mi obzory a dala mnohá nová poznání, o kterých věřím, že mi v životě pomohou, budu se jimi řídit. Určitě si přečtu i další autorovy publikace.

bytost
05.10.2014

Velmi dobrá a krásně napsaná kniha. Jejího autora znám i z osobní zkušenosti v léčbě v době, kdy moje tělo sužoval vysoký krevní tlak. Jeho léčebným postupům fandím, je to odborník na svém místě, který se pravidelně do Číny vydává a přímo na místě samém čerpá vědomosti a léčebné postupy. Zároveň dohlíží na kvalitu preparátů, které jsou k nám do ČR dováženy.
Čínská medicína podobně jako ajurvéda, má staleté tradice, které nejen léčí v době nemoci ale, a to je hlavní, nemocem umožňují předcházet. Lékař praktikující tyto metody vám nedá jen bylinné přípravky, ale i cenné rady jak uvézt vaše tělo do souladu s přírodními zákony. Na našem území byla v minulosti také tradice léčby bylinkami, ale bohužel pro nás se církev zasadila o její zpřetrhání tím, že bylinářky vyhlásila za čarodějky a upalovala je na hranicích! Tak došlo ke zničení tradičních léčebných postupů, které šetrně uváděly fyzická těla do rovnováhy a lidem navracely zdraví. Věřím, že lidé kteří se nechtějí jen léčit, ale uzdravit pochopí, že tyto metody jsou k jejich tělu šetrnější a mají dlouhodobý léčebný účinek. Kdo se chce o čínské medicíně dozvědět více, než je v příbalovém letáku uvedeno, tomu knihu vřele doporučuji!

cz/ze-supliku-tcm/12-zlatych-pravidel-dusevniho-zdravi
Tady jsem vám dala odkaz na jeho stránky, má na nich množství zajímavých informací. :-)

alternativní medicína

Petr Hoffmann
česká, 1960

Kniha Na frekvenci čínské medicíny je: