Na dvoře si děti hrály

Na dvoře si děti hrály https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241855/mid_na-dvore-si-deti-hraly-Iqo-241855.jpg 4 28 6

Příběhy městských dětí na velkém dvoře, který je dějištěm všech jejich her a zážitků, místem, kde si mohou spřádat společně svoje nápady a sny. Každá kapitola knížky se stává autorovi prostředkem k nenápadnému výchovnému působení na dětského čtenáře.

Nofar197
12.07.2023 4 z 5

Jeden obytný dům s velkým dvorem, kde se scházejí menší děti i velcí kluci, kteří občas provedou pěknou neplechu. Setkáme se s malým Míšou a jeho staršími sestrami, Jitkou, Láďou, Petou, Evickou, i namyslenou Elinkou, která nechce nikomu půjčit svou velkou pannu. Jednotlivé příběhy ukazují, jak důležité je přátelství a vzájemná semknutost, naopak nenápadně a bez kazatelsky zdvizeneho prstu odsuzuji lakomost či sobectví. Moc pěkná knížka, kdysi jsem ji zdědila, po mamce a v dětství ji četla moc ráda. Nejvíce se mi líbil příběh, jak malý Míša bránil kočičku před drakem Klapyzubem.

Eva193
07.04.2022 5 z 5

Jedna z mých oblíbených dětských knížek, ke které jsem se opakovaně vracela. Má nádherné ilustrace a příběhy jsou moc milé.

Doubravka1975
03.07.2019 5 z 5

Potřebovala jsem nějaké odreagování od silných příběhů. Moje oblíbená z dětství s krásnými ilustracemi

Elulilinka1
02.05.2017 5 z 5

Poněkud starší kniha, ale zato s moc pěkným zpracováním děje. A co dodat ? Povedená kniha.

RADOST
16.08.2014 5 z 5

Vzpomínka na dětství. Tuto knihu jsem milovala, přečetla několikrát, obdivovala Sekorovy ilustrace.

vitavita
13.03.2012

Pěkné čtení pro děti - moje děti přečetli vícekrát.

děti pro předškoláky dvory, dvorky

Kniha Na dvoře si děti hrály je v