Proti proudu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Gwen Proctorová vyhrála bitvu a vytrhla své děti ze spárů bývalého manžela, sériového vraha Melvina Royala, a party jeho psychopatických kompliců. Ale válka ještě neskončila. Ne když Melvin utekl z vězení. A Gwen dostala mrazivou zprávu… Z jejího útočiště u jezera Stillhouse se stala past. Gwen svěří svoje děti po zuby ozbrojenému sousedovi a s pomocí Sama Cadea, bratra jedné z Melvinových obětí, vyráží na lov. Ale to, proti čemu jde, je horší než cokoli, čeho se bála v nejhorších snech – důmyslná a krutá hra s jediným cílem: zničit ji. Gwen se přibližuje ke své kořisti, opřít se může jenom o svůj vztek a touhu po pomstě. A jedno je jasné. Jeden z nich zemře...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/409332/proti-proudu-Qh3-409332.jpg 4.770
Série

Na dně 2.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
Orig. název

Killman Creek, 2017

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Proti proudu

Přidat komentář
zuzana2599
20. března

Vynikající druhý díl napínavé série s názvem Na dně. Čtení jsem si náležitě užila, bylo to dynamické a plné napětí, skvělé čtení. Ocenila jsem střídání kapitol vyprávěných z pohledu jednotlivých postav. To bylo moc fajn. Zejména kapitoly z pohledů Connora a Lanny, dětí hlavní hrdinky, byly bezvadné.
Těším se na pokračování s názvem Ve víru, snad ten prokletý sadista Melvin neožije ? No, uvidíme !

jasmína
10. března

Tak zde jsem na rozpacích, prvním dílem jsem byla tolik nadšená, a tak moc jsem byla nadšená, že vyšel díl další, ale po přečtení si říkám, že pokračování být ani nemuselo, a pokud jsem správně pochopila konec, i dalšího dílu se možná dočkáme. A možná ne. Ale napínavě a čtivě tedy píše, to klobouk dolů......

SPOILER: Mně vadilo hlavně to, že najednou Gwen (Ginny) , nikdo nevěřil...... vždyť to bylo nepochopitelné, proto to velké zklamání......

Bonbonierka
10. března

Skvely druhy dil, napsano z pohledu vsech hlavnich postav, strach nahanejici drama, dej postupne graduje az k velmi napinavemu konci, uz se tesim na treti dil.

pavlinka0250
06. března

Proti proudu - druhý díl série Na dně, tentokrát vyprávěný z pohledu všech protagonistů.
Opět skvělé čtení, nervy drásající zápletka a jedna akce za druhou.
Bravo !!!!!
*****

miretti
04. března

Tak tohle bylo ještě lepší, než první díl . Osobně se mi moc líbilo, že kapitoly byly střídavě psány z pohledů více lidí. Dodalo to tu správnou atmosféru a přidalo na čtivosti. I mně přišla ještě lepší, než díl první, autorka je opravdu třída tohoto žánru, a to jsem si myslela, že Ch. Cartera nikdo v brzké době u mě nepřekoná.. no , jsem na vážkách:) . Doporučuji a těším se na příště!

agatha2
28. února

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje

První díl byl skvělý, tento druhý je naprostá bomba! Ke Gwen s dětmi se vracíme v okamžiku, kdy jsou vystaveni nové, naprosto nečekané situaci. Gwenin bývalý manžel Melvin Royal, usvědčený sériový vrah, utekl z vězení, kde čekal na popravu. A všem je nad slunce jasné, že jeho cílem je pomstít se hlavně bývalé ženě. V první chvíli chce Gwen sbalit děti a zase utéct, ale za posledních pár let již utíkali tolik, že se rozhodne postavit se Melvinovi čelem. Je rozhodnuta tuto kapitolu svého života ukončit a uzavřít jednou provždy. Už nechce utíkat. Chce, aby Lanna s Connorem mohli zůstat na jednom místě a žít aspoň trochu normální život. Odváží děti do bezpečí a s pomocí našeho starého známého z prvního dílu Sama Cadea se vydává na lov. Na lov svého bývalého muže. Moc dobře si uvědomuje, že na jeho konci zůstane naživu jen jeden z nich. Buď ona nebo Melvin.

Od první do poslední stránky jsem byla ke knize přikovaná. Byla jsem naštvaná, když jsem nemohla číst a hledala jsem každou volnou chvilku, abych mohla dát alespoň pár stránek. Kapitoly z pohledu dětí - Lanny a Connora byly perfektně zpracované, ten vnitřní boj dětí, které zažily to, co zažily, byl velmi smutný. Obzvláště malý Connor byl velmi rozpolcený a zmatený, bylo mi ho hrozně líto.

raty
23. února

Čtení této knihy je opravdu zběsilá jízda. Nemůžete zastavit a čtete a čtete. Napětí se dá skoro krájet a prostě potřebujete vědět jak to dopadne.

ManitraM
19. února

Napínavé od začátku až do konce a snad ještě lepší než první díl. Přečteno jedním dechem.

1