Proti proudu

Gwen Proctorová vyhrála bitvu a vytrhla své děti ze spárů bývalého manžela, sériového vraha Melvina Royala, a party jeho psychopatických kompliců. Ale válka ještě neskončila. Ne když Melvin utekl z vězení. A Gwen dostala mrazivou zprávu… Z jejího útočiště u jezera Stillhouse se stala past. Gwen svěří svoje děti po zuby ozbrojenému sousedovi a s pomocí Sama Cadea, bratra jedné z Melvinových obětí, vyráží na lov. Ale to, proti čemu jde, je horší než cokoli, čeho se bála v nejhorších snech – důmyslná a krutá hra s jediným cílem: zničit ji. Gwen se přibližuje ke své kořisti, opřít se může jenom o svůj vztek a touhu po pomstě. A jedno je jasné. Jeden z nich zemře...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/409332/proti-proudu-Qh3-409332.jpg 4.770

Na dně 2.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Killman Creek, 2017

Kniha Proti proudu

zuzana2599

Vynikající druhý díl napínavé série s názvem Na dně. Čtení jsem si náležitě užila, bylo to dynamické a plné napětí, skvělé čtení. Ocenila jsem střídání kapitol vyprávěných z pohledu jednotlivých postav. To bylo moc fajn. Zejména kapitoly z pohledů Connora a Lanny, dětí hlavní hrdinky, byly bezvadné.
Těším se na pokračování s názvem Ve víru, snad ten prokletý sadista Melvin neožije ? No, uvidíme !

jasmína

Tak zde jsem na rozpacích, prvním dílem jsem byla tolik nadšená, a tak moc jsem byla nadšená, že vyšel díl další, ale po přečtení si říkám, že pokračování být ani nemuselo, a pokud jsem správně pochopila konec, i dalšího dílu se možná dočkáme. A možná ne. Ale napínavě a čtivě tedy píše, to klobouk dolů......

SPOILER: Mně vadilo hlavně to, že najednou Gwen (Ginny) , nikdo nevěřil...... vždyť to bylo nepochopitelné, proto to velké zklamání......

Bonbonierka

Skvely druhy dil, napsano z pohledu vsech hlavnich postav, strach nahanejici drama, dej postupne graduje az k velmi napinavemu konci, uz se tesim na treti dil.

pavlinka0250

Proti proudu - druhý díl série Na dně, tentokrát vyprávěný z pohledu všech protagonistů.
Opět skvělé čtení, nervy drásající zápletka a jedna akce za druhou.
Bravo !!!!!
*****

miretti

Tak tohle bylo ještě lepší, než první díl . Osobně se mi moc líbilo, že kapitoly byly střídavě psány z pohledů více lidí. Dodalo to tu správnou atmosféru a přidalo na čtivosti. I mně přišla ještě lepší, než díl první, autorka je opravdu třída tohoto žánru, a to jsem si myslela, že Ch. Cartera nikdo v brzké době u mě nepřekoná.. no , jsem na vážkách:) . Doporučuji a těším se na příště!

agatha2

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje

První díl byl skvělý, tento druhý je naprostá bomba! Ke Gwen s dětmi se vracíme v okamžiku, kdy jsou vystaveni nové, naprosto nečekané situaci. Gwenin bývalý manžel Melvin Royal, usvědčený sériový vrah, utekl z vězení, kde čekal na popravu. A všem je nad slunce jasné, že jeho cílem je pomstít se hlavně bývalé ženě. V první chvíli chce Gwen sbalit děti a zase utéct, ale za posledních pár let již utíkali tolik, že se rozhodne postavit se Melvinovi čelem. Je rozhodnuta tuto kapitolu svého života ukončit a uzavřít jednou provždy. Už nechce utíkat. Chce, aby Lanna s Connorem mohli zůstat na jednom místě a žít aspoň trochu normální život. Odváží děti do bezpečí a s pomocí našeho starého známého z prvního dílu Sama Cadea se vydává na lov. Na lov svého bývalého muže. Moc dobře si uvědomuje, že na jeho konci zůstane naživu jen jeden z nich. Buď ona nebo Melvin.

Od první do poslední stránky jsem byla ke knize přikovaná. Byla jsem naštvaná, když jsem nemohla číst a hledala jsem každou volnou chvilku, abych mohla dát alespoň pár stránek. Kapitoly z pohledu dětí - Lanny a Connora byly perfektně zpracované, ten vnitřní boj dětí, které zažily to, co zažily, byl velmi smutný. Obzvláště malý Connor byl velmi rozpolcený a zmatený, bylo mi ho hrozně líto.

raty

Čtení této knihy je opravdu zběsilá jízda. Nemůžete zastavit a čtete a čtete. Napětí se dá skoro krájet a prostě potřebujete vědět jak to dopadne.

ManitraM

Napínavé od začátku až do konce a snad ještě lepší než první díl. Přečteno jedním dechem.