Čarodějnice

Čarodějnice vládnou světu. Nebo alespoň Mýtovu. Zatímco nebezpečná Baba Jaga plánuje v podzemí svůj další krok, Frau Totenkinder a čarodějky z Farmy se připravují k odvetě proti panu Temnému, aby zachránily to, co z Mýtova ještě zbylo.

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389281/big_carodejnice-sfc-389281.jpg 4.461

Mýty (Bill Willingham) 14.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Crew, Netopejr

Witches, 2010

Kniha Čarodějnice

TomTomis
27.10.2021

Další komiks. Musím si v knihovně půjčit další. Asi si tuhle sérii ale popořadě nepřečtu:) Takže občas se mi to v hlavě skládá jak puzzle, než se tak nějak vše projasní...U tohohle dílu mi chybělo dost neukončených věcí, ale co bych čekal u komiksu, co vychází na pokračování...

LimedkaMikki
19.02.2021

Komiks Mýty: Čarodějnice jsem si půjčila náhodou, protože čarodějnice. Předchozí díly jsem nečetla, a přesto všechno bylo srozumitelné. Zajímavé prolínání dvěma linkami, které končí v jednom vrcholu bylo rozhodně něco, co člověka rozproudí a nutí ho ihned sáhnout po dalšímu díle.

KubaHanzelin
02.08.2020

Něco málo tomu chybělo do další Mýtické dokonalosti
Po crossoveru se vracíme k hlavnímu příběhu a zároveň se konečně dozvíme, co se děje v podnikatelském odboru, malý posun v příběhu je znát, Frau Totenkinder a Bufkin jsou tahouni tohoto svazku, jsem zvědav jak to bude pokračovat, vyhlížím pořádnou řežbu! I dvousešitové okénko v Azylu s Lapem a Karkulkou se povedlo, mám toho krále uklízeče prostě rád:)

LordSnape
09.03.2020

No ty krávo. Pořád jsem čekal, kdy se objeví další pořádný záporák a tohle mě celkem překvapilo. Tahounem celého dílu je zcela jistě Frau Totenkinder!

jarynek
18.05.2019

Po nepodařeném crossoveru se Mýty vrátily v plné síle a kvalitě. Kniha rozehrává několik dějových linií (boj o moc na farmě, retrospektivní příběh pečetníků promítající se do putování Frau Totenkinder, Baba Jaga versus Bufkin o ovládnutí lesíku, pan Temný a zbytky Mýtova, plus závěrečný poučný příběh z Azylu krále Ambrože), z nichž většina bude zřejmě pokračovat v dalších knihách. Nejvíce mne bavil Bufkin, což byla dosud hodně vedlejší postava, avšak jako už u mnoha jiných postav v této sérii se nyní chopil příležitosti a pořádně nepřátelům ukáže, že ani malá stvoření nelze podceňovat - a pozor - je nebezpečný, protože čte a čte všechno:).

Lenka.Vílka
20.04.2019

(Looking For A Tornado - Chiodos)

Tohle byla pecka. Celou knihou se táhnou dvě časové linky a těžko si vybrat, která je lepší. Jenom se těšíte, až se spojí, a jestli to bude jenom velký průšvih nebo extra velký průšvih. Souhlas, v ději se moc nepohneme, ale tohle buduje do dalšího děje. A když je budování dobrý, je za mě i díl dobrej. Já jsem tedy spokojená. A snad bude příště mela roku. Temný o sobě hodně vykecal, Ambrož, co každého rád vidí, Baba Jaga. Prostě mňam...teda Mýty (vsuvka na konci byla prostě fakt moc milá).

Hadati
22.03.2019

Přestože jsme se po odskočení do komiksového spinoffu Jacka Hornera vrátili zpět do série Mýtů, ani v tomto díle se toho zase tak moc nestane. Mýty se snaží dozvědět, co je vlastně zač jejich nepřítel, který zničil a obsadil jejich milovaný Mýtov v New Yorku. Nahlédneme i do minulosti, kde zjistíme, jak se Císařství podařilo tuto temnou bytost uvěznit do truhly. Nejzajímavější mi ale přišla linie s Bufkinem, který zůstal uvězněn s nebezpečnými nepřáteli Mýtova na jednom místě, a rozhodl se, že místo útěku bude bojovat.

Kapis
01.02.2019

Tak po tom odporně komerčním průseru je tahle série opět zpátky a to v klasicky velkém stylu - nechybí napětí, humor ani akce a i když by se mohlo zdát, že je to místy přece jenom trochu nastavované, dá se to odpustit, protože vše nakonec dává docela dobrý smysl a čte se to jedním dechem. Takže ještě čtyři roky do konce......