Neuvěřitelné příběhy aneb Mýtus je tu zas

Tento díl Mýtu obsahuje tři příběhy... „Miss sympatie aneb sympatický mýtus“, „Velký plán aneb i Perfekt se někdy přepočítá“a „Mýtus hledá superstar“. Jak je vidět, spolupráce Roberta Asprina s J. L. Nye přináší lehce novou energii zábavy, humoru a dobrodružství..

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45240/neuveritelne-pribehy-aneb-mytus-je-tu-zas-45240.jpg 428

Mýtus 13.

Humor, Romány, Fantasy
Vydáno, Perseus

Myth-Told Tales, 2003

Kniha Neuvěřitelné příběhy aneb Mýtus je tu zas

Mr.Fox
17.06.2015

Tento díl série hodnotím jako slabší (vzhledem k předchozím) a také jsem ho celý přečetl až na podruhé. Odlišné jednání postav a užité výrazy J.L.Nye jsou hold znát. Stejně tak odlišný formát tří krátkých příběhů sepsaných způsobem "pokus omyl". I přesto však tyto tři příběhy každého milovníka Mýtických hrdinů jistě potěší, ačkoliv do celé série nepřináší nic nového.

Skeeve
20.01.2012

Novou energii, kterou měla Jody Lynn Nye do Mýtů přinést, bych hodnotil jako negativní. V tomto díle "jen tak na zkoušku" s Robertem Asprinem zkusili sepsat tři nové příběhy Mýtů - a jak sami zjistíte, rozdíl je velice patrný od předešlé tvorby samotného otce Mýtů, R. Asprina.

čarodějové humor

Autoři knihy