Myšn Impasybl aneb Svérázný mýtus

Skeeve si už málem nepamatoval, jak mapu vedoucí k pokladu získal. Rozpačitě se dokonce přiznal, že ji koupil. Aahz ale zjistil, že je pravá. Za zlatou krávou vyrazili rychleji, než vás Dabel na Pakle obere o majetek a vy si začnete myslet, že jste udělali dobrý obchod! Samozřejmě, že se na cestě tradičně vyskytlo pár problémů. Za jistý podíl se také na lov vydává Tanda. Mapa je ale zavede za hranici známých dimenzí a naši hrdinové musí na Bazaru navštívit Přesunovače. Ten/ta/to je vždy nasměruje ke kýženému cíli, ovšem pokaždé za sumičku rovnou pěti procentům z nalezeného pokladu. Nikdy nežádejte o pomoc Přesunovače, který se nechává platit za každou návštěvu. Ačkoliv se jedná o jedenáctou knihu v řadě, chronologicky (dějově) ji zařazujeme jako čtvrtou v řadě Mýtů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214331/mysn-impasybl-aneb-sverazny-mytus-214331.jpg 4.261

Mýtus 11.

Humor, Romány, Fantasy

Vydáno: , Perseus

MYTH-ION IMPROBABLE, 2000

Kniha Myšn Impasybl aneb Svérázný mýtus

Amolein
12.11.2018

Tento díl se mi četl poněkud obtížněji. Ale jen malinko. Nebyl psán s takovou lehkostí a i téma mi přišlo trochu vážnější. Ale když se mi odhaloval svět, ve kterém byl ukryt poklad, za nímž se naši hlavní hrdinové vypravili, tak jsem zase musel obdivovat fantazii pana Asprina. Tento svět si budu dlouho pamatovat.

Benjiki
02.01.2016

Lidi nejsou ovce, ale krávy. Jinak není co dodat, halucinátorská hovadina, která se za pár hodin slupne a za pár týdnů si člověk pamatuje jen ty krávy. 6/10

Skeeve
23.08.2011

Opravdu, tento díl Mýtu byl asi nejsvéráznějším. Na honbě za pokladem by asi nebylo nic zvláštního, obzvlášť v těchto světech a dimenzích, či ve světě fantastiky, když to vezmeme z našeho pohledu čtenářů. Avšak nebyl by to Robert Lynn Asprin, aby z toho neudělal skvělé dobrodružství plné napětí a humoru. "Myšn Impasybl" je jeden z Mýtů, na které nejraději vzpomínám!