Mystická náhoda 2.

Mystická náhoda 2. https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216108/mid_mysticka-nahoda-2-216108.jpg 2 1 1

Mystická náhoda série

Dá se vyzrát a vyhrát nad "neviditelnými" bytostmi, které nejsou z našeho světa? Patří do jiné dimenze, do světa duchů… Stejně jako Robert Donáth, kterému se Irena Richterová se svými přáteli snaží za každou cenu pomoci. Proč jim ale zlí duchové - Madelaine s Isaakem tak vehementně brání? Je za tím opravdu jen skutečnost, že chtějí Roberta pro sebe? Nebo je za tím něco víc? Něco, co Robert vlastní, a po čem oni zoufale touží? Ve druhém pokračování příběhu Mystická náhoda se přátelé Irena, Honza a Vladan propadají hlouběji a hlouběji do boje s neznámým a neviditelným světem, a s každým setkáním poznávají, že jejich boj bude zřejmě marný.... celý text

Aichah
09.04.2017 2 z 5

Většinou jen ohvězdičkuji a tím s přečtenou knihou končím, tady mi to nedá.

Do druhého dílu jsem se pustila hlavně ze zvědavosti, jaké nesmysly ještě autorka vymyslí - nezklamala. Tady raději varuji před spoilery

Krom takových běžných nelogičností (např.proč se odhmotnit a okamžitě přenést k IrčE, když můžou oba fňukat, že jsou od sebe 200km a uvidí se až v pátek) je tohle moje TOP3
- Pokud musím zachránit milovanou osobu ze světa duchů nejdu hned. Jsem sice duch co nemusí spát, ale raději počkám do rána, pak dalších 5 hodin abych přivezl její 200km vzdálené auto a pak teprve vyrazím
- v případě že vám někdo dá do pití neznámou látku a je vám strašně zle nevolejte doktora. Zavolejte kamarádku a po jejím přijezdu stačí mokrý kapesník na čelo.
- pokud máte doma osobu v bezvědomí je v pořádku nechat jí tam samotnou v poloze na zádech se slovy "tady bude v bezepčí"

Už se těším na třetí díl. Copak zajímavého přinese.

duchovno česká literatura duchové a přízraky fantasy

Dana Garguláková
slovenská, 1970
2014  64%100 000 slov: Antologie toho nejlepšího z nakladatelství E-knihy jedou
2014  0%Mystická náhoda 3.
2013  40%Mystická náhoda
2013  40%Mystická náhoda 2.

Kniha Mystická náhoda 2. je v