Mystická Lenormand: způsoby vykládání, významy karet a jejich kombinace

Mystická Lenormand: způsoby vykládání, významy karet a jejich kombinace https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65104/bmid_mysticka-lenormand-zpusoby-vykladan-zWm-65104.png 4 4 3

V Evropě snad vůbec nejoblíbenější a nejrozšířenější vykládací karty světoznámé „pařížské Sibylly“, Mademoiselle Lenormand (1772-1843), v nádherném novém zpracování. Každá karta je nyní mystickým zážitkem! Urban Trösch ztvárnil obrazové poselství jednotlivých karet klasickou technikou vaječné tempery, čímž tomuto jedinečnému dílu dodal okouzlující barevnou brilanci. Výrazově silné motivy a symboly přehledným způsobem otevírají cestu k individuálnímu výkladu. Výsledkem je úžasná karetní sada vhodná jak pro zkušené vykladače karet, tak pro naprosté nováčky.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Synergie

Mystisches Lenormand

RendyaDav
26.09.2023 5 z 5

Každá karta je mystickým záżitkem.

moničina
21.09.2018 5 z 5

Nádherne ilustrované karty madam Lenormand.

RenataP
11.01.2018

Jako první mne fascinuje fakt, že autorka dostala šanci po svém pojmout, přepracovat, pomazlit se s kartičkami, které dlouhá desetiletí měla tak ráda a mazlila se s nimi. Ty zkušenosti jsou v tom znát, také ilustrátor odvedl dobrou práci. A tak mám dojem, že se opravdu povedly lenormandky, které jsou pochopitelné, trošku voní jako tarot a tak jsou bližší každému, kdo se běžně lenormandu bojí.

vykládací karty věštění z karet

Regula Elizabeth Fiechter
švýcarská, 1958
2008  75%Mystická Lenormand: způsoby vykládání, významy karet a jejich kombinace
2011  100%Mystický Kipper - Kniha a 36 vykládacích karet
2017  0%Mystická Lenormand: kniha a 36 vykládacích karet podle Marie Anna Lenormand

Kniha Mystická Lenormand: způsoby vykládání, významy karet a jejich kombinace je v