Myslíme objektově v jazyku Java

Myslíme objektově v jazyku Java https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10929/bmid_myslime-objektove-v-jazyku-java-0Ge-10929.jpg 4 8 3

Knihovna programátora. 2. vydání. Tato kniha provede čtenáře krok za krokem světem objektového programování a naučí jej doopravdy programovat. Autor řeší dvě základní nectnosti většiny současných učebnic, kterými jsou výklad objektových technologií začínající někde ve středu učebnice a demonstrace látky na triviálních příkladech. Souběžně s objektovými technologiemi se v knize čtenář naučí pracovat v jazyku Java, především v jeho verzi 5.0, ale seznámí se i s novinkami verzí 6.0 a 7.0.... celý text

andrea0759
19.02.2020 5 z 5

Vynikající kniha...i naprostý troubelín, jako já, to velmi snadno pochopí.
Autor je rozený učitel.

bortomar
30.08.2014 2 z 5

Jsem za polovinou a výklad pana Pecinovského mi připadá hodně těžkopádný a zdlouhavý. Jako příklad uvádím následující naprosto nesrozumitelnou větu týkající se dědičnosti: 'Má-li rodičovská třída svého rodiče (ten bude prarodičem její dceřiné třídy), bude tento podobjekt rodičovské třídy obsahovat svůj podobjekt své rodičovské třídy, která je prarodičem vlastní třídy původní instance.'

Kyrk
25.10.2013 5 z 5

Vynikající, velice obsáhlá publikace, kde oceňuji především způsob, jakým to je napsané. Opravdu se z toho dá pochopit veliké množství informací a že jich tam je! Nicméně je to obrovský žrout času, protože to není pouze o čtení a teoretických znalestech, ale především o praktických funkcích, aby vše fungovalo přesně tak jak má. Pro každého programátora, ať už začínajícího, nebo profi si myslím, že to je perfektní kniha, neboť úplné laiky dokáže naučit vše od začátku a i zkušený profík si tam jistě najde některé věci, které se mu budou hodit. Rozhodně doporučuji! :-)