Myslete velkoryse

Myslete velkoryse https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35764/bmid_myslete-velkoryse-4p8-35764.jpg 4 126 28

Je právě tak lehké být ve svém myšlení velkým jako malým. Myšlení v malých dimenzích však vede k odpovídajícímu jednání a okrádá nás o každou lepší šanci. Jak si stanovit velké cíle a jak se odvážit myšlení ve velkém měřítku, to nám ukáže tato kniha. Kdo si zapamatuje toto bohatství praktických rad a originálních technik, dostane se od přemýšlení nad nápady k jednání velkoryse myslícího člověka, a tím k úspěchu. Proto krátce řečeno - cestujte v životě v první třídě.... celý text

Literatura světová , Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Knižní klub , Pragma

The Magic of Thinking Big , 1959

PanVojta
PanVojta
09.01.2017 5 z 5

Doporučuji! Největší koncentrace myšlenek a praktických rad ze všech knih na osobnostní rozvoj, které jsem kdy četl.

anna6021
anna6021
31.12.2016 5 z 5

Rozhodně doporučuji přečíst si knihu v originále.... Není to tězkè a i s ne úplně skvělou znalostí angličtiny se to dá přečíst. Skvělá kniha, motivující, inspirující.

MaraVeliky
MaraVeliky
18.10.2015 5 z 5

Myslete Velkoryse byla první knížka z oblasti osobního rozvoje, která se mi dostala do ruky... Od té doby jsem už přečetl mnoho titulů z této oblasti, ale musím říct, že tato knížka je stále pro mě to nejlepší co se mi kdy dostalo do rukou.
Principy, rady a techniky uvedené v této knížce opravdu fungují, mně to pomohlo změnit život k lepšímu a stále pomáhá. Berte ji spíše jako takovou učebnici, kterou nestačí přečíst jednou a čekat zázraky. Chce se to k ní neustále vracet a principy v ní si neustále připomínat a hlavně používat v životě a to bych rád zdůraznil. Všechno co v ní je, funguje, ale musíte to dávat do praxe.
Věřím, že pokud ji budete číst s přáním si toho co nejvíc z ní vzít a naučit, tak opravdu naplní Vaše očekávání :-). Doporučuji každému, kdo myslí ;-).

Veronica27
Veronica27
13.07.2014

Tuhle knížku by měli číst už na základní škole.A měli by si jí přečíst všichni A hlavně Ti, kteří mají neustále výmluvy, proč něco nejde, nebo je něco špatné. Všechno pramení z našeho postoje a myšlení a buď je velkorysé a nebo prostě není :-) .

Denaille
Denaille
21.09.2013 5 z 5

Ačkoliv je kniha určena pro specifický druh čtenářů (obchodní zástupce), doporučila bych ji každému, kdo zrovna nemá v oblibě nějaké duchovní či náboženská moudra. To, co právě duchovní knihy přičítají Bohu a vyšším silám, tahle kniha vysvětluje racionálně, i když vlastně popisuje to samé, co knihy duchovní.
Lidé jsou různí. Někomu je bližší dostat se k pravdě přes víru, jiní na to potřebují stát nohama pevně na zemi a vše si vysvětlit vědecky. Důležité ovšem je, že se k ní nějak dopracují.

SeverovaLuci
SeverovaLuci
11.09.2013 5 z 5

Tuto knihu doporučuji přečíst opravdu každému.:)

yank3e
yank3e
21.03.2013 4 z 5

Podnětná knížka, ke které bude stát za to se vrátit a převést nápady z ní do vlastního chování.

sptak
sptak