Myšlenky moudrosti pro život v radosti

Myšlenky moudrosti pro život v radosti https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341828/bmid_myslenky-moudrosti-pro-zivot-v-rado-VD2-341828.jpg 4 7 2

Když jsme ochotni otevřít se novým myšlenkám a novému způsobu myšlení, může se náš život změnit k lepšímu. 54 karet s afirmacemi Louise L. Hay vám pomůže znovu objevit zapomenutou vnitřní moudrost a naplnit vaše dny inspirací a radostí. To, jak začnete svůj den, může ovlivnit to, jaké zkušenosti budete přitahovat. Vytáhněte si každé ráno jednu kartu a dovolte, aby vás vnitřní moudrost provázela celým dnem.... celý text

Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Synergie

Wisdom Cards

Booky84
15.10.2022 5 z 5

Velice povedené karty – každé ráno si jednu vytáhnu a jsou pro mne denní inspirací.

RenataP
30.07.2017

Staly se jedněmi z mých nejoblíbenějších relaxačních kartiček, které velmi ráda doplňuji tarotovým výkladem. Inspirativní a hluboce pravdivé. Ze zkušenosti navíc musím říci, že mi neskutečně sedly i specifickými sděleními. Mnoho významů, které si při výkladu vícero kartiček vedle sebe, začínají sedat do příběhů, do sdělení, které jsou přesně na míru. Jednička s hvězdičkou!

vykládací karty

Kniha Myšlenky moudrosti pro život v radosti je v