Tancuj, tancuj, tancuj

Hrdina příběhu se vrací na nejsevernější ostrov Hokkaidó, kde před lety zažil napínavé chvíle při hledání tajemné ovce. Zároveň tam přišel o svou přítelkyni, která beze stopy zmizela z Hotelu U Delfína. Rozhodne se, že ji musí najít. Na místě starého, zpustlého hotýlku však stojí moderní, komfortní budova. Po zaměstnancích není ani stopy – jen uvnitř stále přebývá Ovčí mužík. Volné pokračování Murakamiho bestselleru Hon na ovci neodložíte ani na chvíli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432197/big_tancuj-tancuj-tancuj-M1H-432197.jpg 4.3270

Myšák 4.

Vydáno: , Odeon

ダンス・ダンス・ダンス (Dansu dansu dansu), 1988

Kniha Tancuj, tancuj, tancuj

lukaskmn1

Naprosto geniální.

misa.novakova

Autora mám moc ráda, proto jsem pro výběru do čtenářské výzvy neváhala a vybrala tuto knížku. Opět nezklamal, vtáhl do děje a nedokázala jsem knihu odložit

tamara1351

(+ SPOILER) Můj Murakami mi rozumí:). Nádherné čtení,čisté, krystalické a přímé,bez mnoha odboček.Takové poklidné,ale velmi čtivé,vtipné i dojemné.
Závěr,to je dokonalost sama.Střezte se své třinácté komnaty nebo vás pohltí nadobro.

IvaKo

Murakami je už dávno mým oblíbencem, takže mě jeho styl psaní nepřekvapuje, naopak mě baví. Přesto se mi zdálo, že asi v polovině knihy děj nějak ustrnul a začal mě trochu nudit, prostě už bylo až dost těch popisů jídla, oblečení, hudby a celkového nicnedělání hlavní postavy, ale v závěrečné části se věci naštěstí pohnuly a dočtení příběhu zase bylo potěšením. Celkově mám z této knihy trochu slabší dojem než z jiných.

Maky78

Můj první Murakami.
Asi jsem měla začít jinou knihou. Do půlky knihy jsem se nějak ztrácela, nebyla “propojená” ale potom jsem se chytla a nešlo přestat.

"Něco objevíme a pak si dáme co nejvíce záležet, abychom to zkazili. Najdeme si něco sněhobíle čistého a pak na to nakydáme co nejvíc špíny. Mezi lidmi se tomu říká informace."

jiri77

Tak jsem se protančil s hlavním hrdinou touto skvělou knihou ,a opět skvostné čtivo. Murakamiho mám poslední dobou velmi rád, hodně se mi líbí, jak píše čtivě a prolíná reálný svět s fantazii.

ViktorieMars

Kniha nebyla vůbec špatná, děj byl velmi zajímavý, akorát ty prvky nadpřirozena mi přišly trochu zbytečné, ale budiž. Tři hvězdy dávám proto, že závěr byl nijaký a to mě zklamalo.

Katy_71

Skvělý Murakami, ještě lepší než Hon na ovci, hrdinu tohohle příběhu jsem si vyloženě oblíbila.