Veselé Vánoce s Myšákem Mickeym a jeho přáteli

Veselé Vánoce s Myšákem Mickeym a jeho přáteli https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67866/bmid_vesele-vanoce-s-mysakem-mickeym-a-j-O2w-67866.PNG 4 42 6

Sedm nenáročných příběhů, některé z nich na motivy povídek Charlese Dickense. Pro děti do 10 let.

Luky110812
Luky110812
02.01.2024 4 z 5

V této knize jsou 2 komiksové příběhy, které četl syn sám a pak příběhy vánoční, které jsem četla já. Kombinace příběhu a komiksu syna nadchla, poněvadž to vyžadovalo spolupráci v četbě.

Já osobně znám knihu z dětství a moc ráda jsem se k ní po letech se synem vrátila.

milovnice_knih_
milovnice_knih_
23.12.2023 5 z 5

Krásná vánoční knížka, z které jsem si udělala tradici, že ji každý rok před Vánocemi čtu. V knížce se skrývají příběhy myšáka Myckeyho a jeho přátel, které krásně navodí atmosféru Vánoc. Určitě doporučuji malým i velkým

Hakate
Hakate
04.10.2022 5 z 5

Jako malá jsem tuto knížku velmi milovala, četla jsem si ji každé vánoční a předvánoční období. Krásná knížka.

Kika28
Kika28
15.12.2021 5 z 5

Krásná knížka- hlavně teď v období adventu. Knížka obsahuje nádherné vánoční příběhy se známými zvířecími Disney postavami- Kačer Donald, Mickey Mouse, Kulík, Dulík a Bubík, a další. Některé ty příběhy jsou známější v jiné podobě např. Vánoční koleda a některé jsou originální.
Knížku určitě doporučuji.

tetkavd
tetkavd
12.09.2020 2 z 5

úroveň ilustrací na obálce připomíná kolotočáře, obsah knihy ale není špatný, zvláště pro milovníky Walta Disneye.

Beni
Beni
08.10.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2012 - KNIHA, KTERÁ VYŠLA V ROCE VAŠEHO NAROZENÍ

Na Disneyovky nic nemá... krásná kniha, kterou prostě musím přečíst malé neteři - ta je do Mickeyho naprostý blázen... :-)

Vánoce pro děti komiksy pro děti strýček Skrblík Mickey Mouse

Walt Disney