My, sex a podpatky

My, sex a podpatky https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67763/my-sex-a-podpatky-67763.jpg 4 110 45

Inteligentní a lehce potrhlá rozvodová právnička Klára a úspěšná veterinářka s nebezpečně prořízlou pusou Anna jsou nejlepší kamarádky. Anna je chodící magnet na průšvihy a její život plný zmatků představuje dokonalý protiklad spořádané a vyrovnané Kláry žijící v poklidném a fungujícím manželství. Přesto si tyhle ženy byly souzeny. Spojují je roky skvělého přátelství, peripetie v lásce i sexu, botník plný krásných lodiček na jehlových podpatcích a také jejich dva kamarádi: něžně hysterický gay Jára a Ivana – Casanova mezi holkami, co jsou na holky. Kniha My, sex a podpatky zachycuje zhruba dva roky jejich života, kdy se toho vážně hodně stalo. Každý z hrdinů něco hledá a každý se to pokouší najít svým vlastním, leckdy tragikomickým způsobem. Anně schází alespoň trochu „normální“ chlap, Kláře dítě a alespoň trochu „normální“ kamarádka, Ivana bojuje s finanční krizí a Jára se potýká s pološíleným otcem a až příliš dokonalým přítelem. Všichni se snaží urvat ze života to své, vzájemně se podporují a zachraňují. Autorky vsadily na břitký a ironický humor, lehký jazyk a spousty úsměvných příběhů. Popisují život, jaký skutečně je. Těžký a složitý, ale také neskutečně vtipný a táááák krásný!... celý text

Romány , Literatura česká

Vydáno: , Daranus

Nikol1212
20.10.2023 5 z 5

Znám ji už několik let a je to super oddychovka. Četla jsem už mockrát..

Jája92
19.09.2023 3 z 5

Od knihy jsem příliš neočekávala, ale doufala jsem aspoň v odpočinkové čtení, bohužel se tak moc nestalo.
Kniha je rozdělená na tři části. První byla nejhorší, i jsem uvažovala, že ani knihu nedočtu, jak mi byly postavy nesympatické. Druhá část byla přece jen o trochu lepší, ale opět poslední část mě zase již nudila.
Knihu jsem dočetla, ale v podstatě mi nic nedala, nevyvolala ve mně žádné emoce. Do druhého dílu se určitě pouštět nehodlám.

Andrea81
20.05.2023 3 z 5

Nenadchne, neurazí.

coolpet.CP
17.09.2020 4 z 5

První co mě napadlo po dočtení této knížky bylo Sex ve Městě. Přijde mi to hodně podobné. Možná i díky tomu že ten seriál mám ráda, líbila se mi tato kniha. Příjemná oddechovka :-)

Kerberos
02.05.2020 3 z 5

Chtěla jsem odlehčení a dočkala jsem se celkem průměrného příběhu,který bych určitě nepřirovnávala k Sexu ve městě.

adela2230
26.04.2020 4 z 5

Zajímavé čtení. Jen toho moc nedá, takže je lepší od toho moc neočekávat.

alabra
06.02.2020 5 z 5

Potrhlá kniha o potrhlých holkách. Není to vrchol literární tvorby, čtenář se určitě pobaví, když od toho nebude ovšem moc očekávat.

luciasek2936
10.11.2019 5 z 5

Četla jsem obě dvě knížky 2x a vždy pobaví prostě super, mám ráda tyhle tipy humoru ???? čekám na další knihu která vyjde.

zdenka4808
17.07.2019 5 z 5

Vtipné, lehké čtení. Mě to teda dost bavilo:-)

Martina410
09.01.2019 4 z 5

Cesky sex ve meste, dobra oddychovka, ktera me celkem bavila.

Makocka
04.12.2018

Omlouvám se, ale mně to přišlo tak hloupé, že jsem to dočetla jen ve stavu velké nouze (nic jiného ke čtení po ruce). "Oddechovky" ani "nenáročné" knihy mi nevadí, ale tohle bylo fakt za dlouhou dobu to nejhorší, co se ke mně dostalo. Není to vůbec vtipné, nic se tam neděje, chlapi jsou podpantofloví ňoumové, postavy ploché, jen jsou teda jaksi bohatí, dialogy nesmyslné...

Alien.
25.10.2018 3 z 5

Na oddych a čtení bez přemýšlení supr. Často jsem se u knížky smála, je napsaná přesně mým humorem.

mynamail
19.09.2018 4 z 5

Ale jo, bylo to fajn počteníčko. Bohužel jsem četla knížky v opačném pořadí (nejprve My, sex a aférky), tak doporučuji nejprve podpatky a pak aférky :-)
Bylo to vtipné, poklidné. Zvlášť jsem si oblíbila pasáže s čtyř procentním Jarunou a Ivčou, prostě ti lidi jsou tak nějak v pohodě vždycky.
A teď si dám s chutí nějaké hlubší téma....

Leninkka
10.08.2018 4 z 5

Vtipná a čtivá oddychovka. Člověk nemusí nad knihou přemýšlet a ještě se i nasměje.

e.s.e.t.
02.07.2018 3 z 5

Fajn oddychová pohoda. Žádná hodnotná literatura, ale čte se moc dobře! Opět mě přesvědčila, že jedna z nejlepších věcí, co se ženské může stát, je mít 4% kamaráda :) 3,5*

Fíček01
16.06.2018 3 z 5

Prostě "oddychovka", nic víc, nic míň.

DomenicaRisa
09.06.2018 5 z 5

Výborná oddechovka. Čekala jsem naprostou slátaninu a byla jsem velmi mile překvapená. Je to takové trochu ze života. Skvěle jsem se zasmála a můžu doporučit na nějaké nudné odpoledne, nebo jen tak do vlaku.

Ewiczka_areebah
31.05.2018 3 z 5

milá,příjemná a vtipná oddychovka;)

pavčape
06.04.2018 3 z 5

Knížku musíte pojmout jako oddychovku bez hlubšího poselství... Dočtete se o partičce zazobanců, kteří řeší v podstatě kraviny, a v životě jim vše vychází. Nicméně je knížka čtivá a úsměvná.

Radasek
07.11.2017 5 z 5

Bezva oddechove cteni.Po dlouhe době jsem si u knihy odpočinula.Obe knihy spisovatelek muzu vrele doporucit

Autoři knihy

Kniha My, sex a podpatky je v