Odpověď na všechna proč

Odpověď na všechna proč https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44757/bmid_odpoved-na-vsechna-proc-h6u-44757.jpg 4 24 1

Dinah Laytonová se přestěhuje na opačný konec Spojených států. Změní si jméno a zaopatří nové doklady, aby za sebou zametla stopy, zapomněla na svůj předchozí život a pokusila se začít žít nanovo. Ve chvíli, kdy si našla zajímou práci a myslí si, že se na ní konečně usmálo štěstí, osud s ní znovu nehezky zatočí. Naštěstí si jejího strachu všimne vnímavý Max Bannister a vytuší, že Dinah naléhavě potřebuje pomoc. Jeho následující kroky však zdaleka nevede jenom soucítění.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Men of mystereries past: The touch of Max , 1993

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Byla to snad první harlekýnka, kterou jsem četla a rozhodně nelituji. Od této autorky jsem tedy četla jen 3 knihy, a myslím, že u toho zůstanu, avšak ne kvůli psaní, jen mám ráda autory jiné.
A teď k příběhu, zbožňuji, když je žena v úzkých a muž ji pomůže, avšak zde mi to přišlo, že buď jí pomáhá až moc nebo je hlavní hrdinka až moc ufňukaná. Avšak, četla jsem to pár let zpátky a je možné, že teď bych na to měla jiný názor. :)

Kay Hooper
americká, 1957
2003  88%Zlodějka stínů
2003  82%V zajetí stínů
2005  86%Maggie
2017  47%Vysoká hra
2008  77%Mrazivé sny

Kniha Odpověď na všechna proč je v