Muži majú radi ženy, ktoré sa majú rady

Muži majú radi ženy, ktoré sa majú rady https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416956/mid_muzi-maju-radi-zeny-ktore-sa-maju-r-mwQ-416956.jpg 4 5 1

Pre ženy, ktoré by sa chceli stať múdrejšími a zrelšími v záležitostiach lásky, ponúkajú úspešní autori a psychoterapeuti Steven Carter a Julia Sokol jednoduché a fungujúce princípy pre udržanie pevného a dlhodobého partnerského vzťahu. Pretože, čo sa týka vzťahov, ani múdre ženy nie sú imúnne voči typickým chybám, ktoré ničia partnerskú harmóniu. Neraz sa točia v rovnakom kruhu – opakovane sa dopúšťajú rovnakých omylov; milujú mužov toho istého typu, a potom, keď ich vzťah stroskotá, vyplakávajú na pleciach tých istých kamarátok. Hlavná myšlienka knihy Muži majú radi ženy, ktoré sa majú rady spočíva na princípe, že úspešný vzťah môžu partneri vybudovať len pod podmienkou, že sa prijímajú takí, akí sú a že láska môže vzniknúť len zo zdravej sebalásky. Kniha Muži majú radi ženy, ktoré sa majú rady vám pomôže nájsť tie vzorce správania, pomocou ktorých dosiahnete šťastný a naplnený vzťah.... celý text

Pro ženy , Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Noxi

Men Like Women Who Like Themselves , 1996

yvett239
07.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Tahle kniha neobsahuje objevné a nové informace. Jde spíš o pěkné shrnutí věcí, kterých by si ženy mohly až měly být vědomy, třeba aby si více vážily samy sebe a znaly svou hodnotu. Přečetla jsem si ji na základě doporučení od kamarádky a v porozchodové době mi dost sedla. Nejednu věc jsem si na jejím základě uvědomila.

Níže vypisuji rady, které ve mně nejvíce zarezonovaly:
Pokud se žena hned zítra vzdá všeho, jen aby mohla být s mužem, kterého miluje, pak nemyslí na pozítří.
Pokud si sama necení toho, kým je a co může nabídnout, nelze čekat, že si toho bude cenit někdo jiný.
(Pokud je vážně připravená vzdát se všeho kvůli muži, kterého miluje, pak žije ve špatném století.)

Nedávám plný počet hvězd, snad proto, že to zase takový poklad není a asi bych se bez ní obešla. Nicméně třeba po tom rozchodu je fajn do sebe cpát věci, které vám pomůžou v přemýšlení a uvědomování si. Takže třeba pro takovýhle případ opravdu mohu doporučit.

partnerské vztahy

Autoři knihy

Steven Carter
americká, 1959
Julia Sokol
americká

Kniha Muži majú radi ženy, ktoré sa majú rady je v