Ošidné předsevzetí

Ošidné předsevzetí https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91006/bmid_osidne-predsevzeti-l4S-91006.jpg 4 4 1

Muž přes palubu série

Kathy Tateová si předsevzala, že se nikdy nevdá, aby neskončila jako její matka, která právě chystala v pořadí již šestou svatbu. Brian Haley také nemá myšlenky na ženění, ale dal by cokoli, aby s ním šla okouzlující Kathy na schůzku. Ta však zůstává neoblomná... až do chvíle, než ji Brian nechtěně, ale spolehlivě odzbrojí.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

The Daddy Salute , 2000

Kudík
02.09.2022 3 z 5

(SPOILER) Předsevzetí Kathy Tateové (29) neurčitého povolání, ale vykonávaného z domova se týkalo její matky, kdy viděla, jak prochází vztahy, které nemají šťastný konec a s nevlastními otci se rozvádí. Proto se rozhodla nikdy nevdat, protože láska pro ni má lhůtu záruční. Před měsícem se do bytu přes chodbu nastěhoval dělostřelecký seržant Brian Haley, který jí toto předsevzetí trochu komplikuje. Nejvíce, když jsou oba dva překvapeni třináctiměsíční dcerou Maegan, o které dosud Brian nic nevěděl, ale s kterou potřebuje pomoci v rámci zachování jejích životních funkcí. Opět se zde setkáme s plukovníkovu dcerou Donnou a jejím manželem Jackem Harrisem. Na celém ději mi přišlo asi nejvtipnější hledání brýlí s nočním viděním.