Muž pod vlastním dohledem

Muž pod vlastním dohledem https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41045/muz-pod-vlastnim-dohledem-41045.jpg 4 55 6

Jak již z názvu vyplývá, jde o volné navazání na předchozí velmi úspěšnou knihu Muž za vlastním rohem. "Máte-li pocit, že technika ulehčuje život, televize je inteligentní, návody k výrobkům srozumitelné, sousedé zásadně milí, věříte-li politikům dokonce i po volbách a malý český člověk Nývlt vám nejde na nervy, prostě pokud se domníváte, že svět kolem vás je v pořádku a lze ho brát převážně vážně, pak tuto knížku číst nemusíte. V opačném případě je doporučené dávkování jeden text před spaním," říká o své knize její autor.... celý text

rafan65
23.10.2023 3 z 5

Krátké povídky které mají spíše vážnější podtext a moc jsem se při jejich čtení nebavil. Od pana Krause mám radši jeho humorná dílka která jsou podle mého mnohem lepší. Pokud se rozhodnete pro tuto knihu určitě nečekejte smršť při které se budete smíchem propadat za břicho.

milan3696
24.02.2020 3 z 5

Pohoda, oddychovka, roztomilé postřehy ze života.

marmota-b
05.06.2016 3 z 5

Na nějaké třetí čtení už mi to přišlo dost všechno na jedno brdo, i když to výmluvně postihuje různé životní situace a lidské vlastnosti. Zachraňuje to hlavně příběh o cestování vlakem v Porúří, který mě bavit ještě nepřestal.

xxtom
29.04.2015 5 z 5

Nenáročné čtení, které potěší a rozesměje. Knihy pana Krause mám moc rád.

Aliii
25.03.2013 4 z 5

Vesm

kmenicka
26.07.2011 5 z 5

Pěkná kniha. Škoda, že jsou v ní obsaženy i povídky, které již byly v jiné knížce vydané.