Muž, který zprůhledněl

Povídky o křehkosti a nesamozřejmosti vztahů, o touze a hledání štěstí a jistoty v každodenním světě. Autorka v souboru patnácti povídek vypráví o láskách a rozchodech, nejistotě i nesplněných očekáváních, o rodinných tajemstvích, zradách i zraněních, které se vzájemně uštědřujeme. Hrdinové se ocitají na křižovatkách, kdy zjišťují, že v životě nějakým způsobem uvízli, že jejich vztahy jsou povrchnější a někdy i krutější, než doufali, hledají možnosti nových začátků. Povídky, někdy vážné a jindy ironické, osloví čtenáře svou emocionalitou i překvapivou pointou. Řada povídek byla oceněna v některé z literárních soutěží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406980/big_muz-ktery-zpruhlednel-vTJ-406980.jpg 4.112

Kniha Muž, který zprůhledněl

mysterygirl

Povídky ze života

bookcase
08.06.2021

Zajímavá knížka, kterou jsem přečetla za jedno odpoledne. Přes svůj krátký rozsah ve mně nechala dojem, nad povídkami se člověk zamyslí, přemýšlí o hlavních hrdinech a jejich činech, občas musí číst i mezi řádky. Prostě ze života, bez příkras, tak jak to je.

JanaDor
05.04.2021

V knize je patnáct povídek o vztazích, o lásce a o pocitech. Autorčin styl je čtivý a dle mého má zdravý pohled na život. Proto mi povídky sedly a já jsem je přečetla skoro na jeden zátah. Prostě jsem byla zvědavá, jaká povídka je další. Bavily mě. Hlavní postavy byly reálné. Jejich pocity jsou přímé a přirozené. Nejsou půvabné či milé, ale opravdové i s plusy či chybami.

Opisska
09.02.2021

Taková jednohubka k odpolednímu čaji, příjemné příběhy ze života, nekteré i k zamyšlení

pivatko
08.05.2020

pěkné krátké povídky, ze života, líbilo se mi

dalia1769
21.03.2020

Krátké povídky ze současnosti o obyčejných lidech a jejich vztazích. Autorku jsem dosud neznala a jsem příjemně překvapena, kniha se četla velmi dobře, povídky jsou rozmanité, postavy i na omezeném formátu dobře vykreslené, je tu i řada námětů k zamyšlení.