Muž, který hledal pravdu

Muž, který hledal pravdu https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37994/muz-ktery-hledal-pravdu-37994.jpg 3 10 3

Thriller Muž, který hledal pravdu zavádí čtenáře do světa historických rukopisů, tajné společnosti skrývající neuvěřitelný objev a jednoho člověka, který musí za každou cenu odhalit skutečná fakta – pokud se mu ovšem podaří dostatečně dlouho přežít. V troskách starověkého římského přístavu Ostia Antica nachází italský archeolog papyrus z prvního století, jehož vybledlý text ukrývá nové evangelium sepsané Jakubem, mladším bratrem Ježíše. Tento objev představí světu nového Krista, doplní informace o neznámých letech jeho pouti a vyvrací dosud přijímaná fakta týkající se Ježíšova života. Současně však představuje potenciální hrozbu, která by mohla zničit dva tisíce let staré základy celé západní civilizace…... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Word , 1972

Shardlake
26.09.2016 odpad!

Stále jsem čekala, že se začtu, že děj knihy začne být zajímavý a mít spád, ale za mne ztráta času, nedočetla jsem. Raději budu čas věnovat hodnotnějším knihám a autorům.

Firefox4
09.12.2013 2 z 5

Za mě dokonale zbytečná kniha. Zbytečně dlouhá, nejednotná ve stylu a nelogická v ději. Jediným plusem je, že po přečtení začnete oceňovat "řemeslo" Dana Browna.

enigma
14.11.2013 2 z 5

Monotónní děj absentující dramatické zvraty či jiskřivé momenty, navíc rozložený na ploše šestsetisedmdesáti stran stává se ubíjejícím až vyčerpávajícím. Marně jsem v této koláži již stokrát viděného hledal střípky originality, či snad artefakty čehokoli pamětihodného.

archeologie křesťanství thrillery

Irving Wallace
americká, 1916 - 1990
2006  60%Muž, který hledal pravdu
2007  80%Zázrak
1993  73%Všemohúci

Kniha Muž, který hledal pravdu je v