Murphyho zákony pro rok 2000

Murphyho zákony pro rok 2000 https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362160/mid_murphyho-zakony-pro-rok-2000-PJX-362160.png 4 53 7

Čtenář zde může najít řadu vtipných výroků a postřehů o manželském soužití, milenkách, dětech, domácích zvířatech, úřednících, lékařích, počítačích apod.

georginaa
04.09.2022 3 z 5

Už moje druhá kniha a vždy se u toho dobře pobavím. Některé rady jsou opravdu vtipné a skvostné.

Daniel.95
19.07.2015 4 z 5

Velmi vtipná kniha, ve který se najde asi každý :D

czeliza
21.10.2014 5 z 5

Dostala jsem k Vánocům a neskutečně jsem se bavila :D Dost z toho je pravda a hlavně, myslím, že poslední kapitola jsou zrovna zákony o Vánocích a je zajímavé si číst "co vás čeká" ;) Doporučuji, určitě nezklame ;)

zuza.floderova
09.03.2014 5 z 5

Velice zajímavá a vtipná kniha, vřele doporučuji :D

elin.m
17.10.2013 5 z 5

Super knížka! Sehnala jsem ji v antikvariátu, kde už jsem se při velmi krátké začtení skoro válela smíchy. Bylo mi jasné, že bez ní neodejdu...

Sháním teď druhý díl (červená kniha) ale stále nenacházím :(

Miisha
17.10.2011 4 z 5

Nejlepší byla část o domácích zvířatech. To byly chvíle, kdy jsem se nekontrolovatelně smála a s hrůzou zjišťovala, že tam popisují přímo naše zvířata (převážně psa a kočka)

machalcz
08.03.2011 4 z 5

Mimo to, že mám konkrétně k výtisku co mám doma citovou vazbu, tak tuhle knihu považuji za báječný relax a povznesení se nad starosti všedního života.