Můj život u sousedů

Můj život u sousedů https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313424/bmid_muj-zivot-u-sousedu-wgI-313424.jpg 4 711 160

Můj život u sousedů série

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: ekniha , CooBoo

My Life Next Door , 2012

celoushek
celoushek
26.02.2019 5 z 5

Naprosto uzasna oddechova knizka :-)

oblakaknih
oblakaknih
12.02.2019 4 z 5

Nenáročné čtení, moc mě to bavilo.

katerina2660
katerina2660
11.02.2019 3 z 5

Jako oddychovka dobrý, líbilo se mi to. Respekt k rodině Jase jak se perou se životem....

happy19
happy19
03.02.2019 5 z 5

5*pro Jase;-)

kalinka99
kalinka99
07.12.2018 5 z 5

Moc příjemná oddechová knížka.

elik-play5518
elik-play5518
25.11.2018 4 z 5

Provedená kniha.

Xylitka
Xylitka
10.11.2018 5 z 5

Typicky oddechová knížečka s lehkým dějem, která dokáže nám čtenářům zlepšit náladu. Myslím, že tohle by právě mělo být cílem literatury, zlepšit čtenářům náladu, takže za mě plný počet hvězdiček.

Maruš.D
Maruš.D
07.10.2018 2 z 5

Tato kniha nebyla nic moc extra... Víc jak 70% knihy byla docela nuda. V ději se nedělo nic jiného, než že se Sam bála reakcí své matky, válčila sama se sebou a začala se zamilovávat do Jase. Musela jsem občas i přeskakovat věty, protože to bylo opravdu dlouhé. Jediný co mě udržovalo u čtení, byl vztah mezi Sam a Jasem... Při nákupu kondomů hláška “Myslíš, že věděl, na co je máme?” Jsem se vážně nasmála. :D
Komu jsem postupem času přišla na “chuť” byl Tim, který měl jako jediný velký postup v charakteristice postavy. Zato Nan jsem nemohla vystát už od začátku a nic se na tom nezměnilo ani na konci. Zápletka byla zajímavá, ačkoliv mne nepřesvědčila o své důvěryhodnosti a propracovanosti. Konec byl taky takový nijaký. Takže nakonec se to dalo číst pouze díky romantické lásky mezi Jasem a Sam.

Jannna87
Jannna87
20.09.2018 5 z 5

Hezká, příjemná knížka. Oddechové čtení.

Janynka
Janynka
19.08.2018 4 z 5

Velmi příjemné, oddechové čtení :-)

popelka595
popelka595
12.08.2018 1 z 5

Už dlouho jsem nečetla tak příšerně nudnou knížku, měla jsem co dělat, abych to vůbec dočetla. Tohle bych nikomu nedoporučila ani omylem.

AmyTodd
AmyTodd
25.05.2018 5 z 5

DOKONALOST SAMA!!

ajla5
ajla5
09.05.2018 3 z 5

Ale jo,šlo to. Pohádka. Asi mám prostě poslední dobou smůlu a nenacházím opravdu vábivé postavy.

Perry
Perry
21.04.2018 4 z 5

I když už mi pár let není "náct" musím říct, že i tak je kniha příjemnou jarní/letní oddechovkou. Kniha se krásně čte, děj plynule ubíhá a na zápletku zde také narazíte :)
Co se týče postav, tak jsem si nejvíce oblíbila Tima. Napraveného hříšníka :D

Ažula
Ažula
31.03.2018 5 z 5

Opět krásné oddechové čtení. Ale to občas potřebuje každý, ne?
Příběh je sladký, to je asi nejpřesnější slovo, co bych našla.
Postavy mi byly sympatické, především celá Garrettovic rodina. Určitě si někdy zase přečtu.
Nenáročné čtení k horké čokoládě a měkké peřině.

Zlatinka.Emilly
Zlatinka.Emilly
30.03.2018 5 z 5

V knize bylo dost zajímavých myšlenek, takže jsem neměla problém přečíst ji za tři večery. Rodina, kterou Samantha poznala, pro ni byla magnetem už od dětství. Ono to, co je zakázané přitahuje. Líbil se mi Samanthin přístup k řešení problémů. Její otevřenost z ní nedělala naivku, naopak se dívka chovala rozumně a smysluplně, což se u mnohých příběhů říct nedá.

jolisek123
jolisek123
16.03.2018 5 z 5

Moc pěkná knížka, plná zvratů. Rozhodně doporučuji:-)

renda03
renda03
15.03.2018 3 z 5

Byla to moc pěkná knížka, ale občas mi přišlo, že jde až příliš moc do detailů což tam vůbec nebylo potřeba. Je to super kniha na léto, ale zároveň už se k ní nepotřebuji znovu vracet.

veveronka
veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

Peťule159
Peťule159
19.01.2018 5 z 5

Fakticky skvělá kniha...takový lehký děj...ale i tak to byla pecka...:-)