Můj život u sousedů

Můj život u sousedů https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313424/bmid_muj-zivot-u-sousedu-wgI-313424.jpg 4 711 160

Můj život u sousedů série

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: ekniha , CooBoo

My Life Next Door , 2012

Lucka.271
28.04.2016 3 z 5

Začátek knihy mně zaujal. Krásný a romantický příběh, ale bohužel z konce jsem byla zklamaná.

Heli.Annabell
18.04.2016 4 z 5

Dneska jsem dočetla tuhle knížku a můžu říct, že se mi moc líbila. Četla se mi rychle a hned jsem si oblíbila Garrettovic rodinu.

Nicole256
15.04.2016 5 z 5

Byla to jedna z mých prvních romantických knih, které jsem četla. Velmi mě zaujala, protože jsem velmi romantická duše. Rozhodně doporučuji.

tynka65
07.03.2016 3 z 5

Více jak půlka knihy je víceméně o ničem a očekávaný zvrat je pak vyřešen na pár stránkách. Kniha mne moc nezaujala podle recenzí jsem čekala něco mnohem lepšího a čtivějšího.

Annie23
28.01.2016 4 z 5

Úžasná kniha !
Prvních pár kapitol jsem si říkala, že to bude něco o trapné puberťácké lásce a říkala jsem si, že nic takového už číst nechci, ale tato kniha mě přesvedčila o opaku !
Všem ji vřele doporučuji a chci si přečíst všecny knížky, které Huntley vydá ! :-)

Efeméra
22.01.2016 3 z 5

Docela zajímavý dívčí román. Nejlepší kniha roku to nebude, ale za přečtení to stálo. Mít Samanthinu matku, asi bych se zbláznila. To stejné mě napadá při vzpomínce na Nan. Jestli opravdu někdo má takovou nejlepší kamarádku, tak to potěš koště. Situaci, ve které se Sam ocitla, jsem jí vůbec nezáviděla. No naštěstí vše dobře dopadlo ;)

Terezkaa69
09.01.2016 1 z 5

Kniha mě tedy moc nenadchla. Je to kniha, do které jsem se nutila abych ji vůbec přečetla. Děj nebyl (s pár vyjímkami) nijak moc zajímavý. Je to taková ta kniha na úúplný oddech, kterou si vezmete na dovolenou.

Marbi
06.01.2016 5 z 5

Příjemné čtení nejen pro dospívající slečny.

machrus
05.01.2016 5 z 5

Kouzelný příběh, který upoutal a nepustil až do úplného konce. Příběh mně něčím připomněl fim Má mě rád, nemá mě rád. Sice tady u knhy vzal konec trochu silnější drama, ale i tak na mě tato kniha působila velice klidným a uspořádaným dojmem. Děkuji za Výzvu 2016, protože k této knize bych se možná dostala až nevím kdy...a kdo ví jestli vůbec někdy.

AndyAmbicio
03.01.2016 5 z 5

Ideální knížka na léto. Já ji měla s sebou na dovolené, a úplně jsem se do děje vžila. Rozhodně doporučuji!!!!

Knihomolice
27.12.2015

Tuhle knihu jsem si vážně moc oblíbila. Autorku jsem si zamilovala a přečetla jsi si i další knihu Čemu jsem věřila. Doporučuji je obě. :D

Haňulec
15.11.2015

Kniha mě velmi okouzlila. Příběh zde ukazuje na různorodost životu, ale láska vždy zvítězí. Knihu mohu jen doporučit. :-)

barborelka
04.11.2015 2 z 5

Bohužel mě nijak extra nenadchla :-/ děj takový nijaký....na to jak mi byla doporučována jsem čekala terno a bohužel nic......třeba se k ní někdy vrátím a můj názor bude jiný. Uvidíme......

mišaša16
30.10.2015 4 z 5

Hezká oddechová kniha, ze začátku trochu nudná ale naštěstí se to potom už rozběhlo. Místy i velmi vtipná. Líbily se mi hlavní postavy Jase a Sam, každý z nich měl vlastně úplně odlišnou rodinu, a i přesto je osud dal dohromady.
Matka Samanthy byla někdy fakt na zabití... Kariéra je pro ní na prvním místě a nic jiného pro ní neexistuje, naštěstí ke konci dostala rozum, za co sem fakt ráda.
Přečteno velmi rychle :) doporučuji.

rarášek
23.10.2015 5 z 5

Na jedné straně plotu chudá, ale šťastná rodina Garretových a na druhé bohatá, organizovaná rodina Reedových. Jednoho dne se setkají dvě děti těchto rodin - Jase a Samantha - a zamilují se. Samantha se v uvolněné a přátelské rodině Garretových začne cítit líp než s vlastní matkou, která Garrettovými opovrhuje. Jednoho dne ale nastane katastrofa, po které se bude muset Samantha rozhodnout pro Garrettovi nebo svou rodinu. Kniha se mi moc líbila. Díkybohu to skončilo nakonec dobře :)

EvaSupovic
21.10.2015 5 z 5

Knižka se mi moc líbila :-D

Vitnerová
12.10.2015 4 z 5

Super nenáročná kniha s hezkým dějem. :-)

livres
06.10.2015 5 z 5

Kniha se mi opravdu líbila. Hlavně rozdílné povahy obou rodin. Nádherný příběh o přátelství a lásce. Doporučuji. :)

jitka7
06.10.2015 3 z 5

Na začátku se mi kniha velmi líbila. Kontrast dvou rodin byl naprosto úžasný. Jenže pak mi to začalo připadat nudné a fádní. Typicky americké. Nelíbil se mi konec knížky, teda už pár kapitol dřív. Ale to je pouze o názoru. Jinak je to hezký příběh o dospívající lásce. Náctiletým čtenářkám se bude určitě moc líbit. Hlavní postavy jsou krásně popsané a dá se s nimi snadno ztotožnit :)

vsvobo
01.10.2015 2 z 5

Kniha neurazí, ale ani nenadchne. Oddechové čtení na nedělní odpoledne pro dospívající slečny.