Můj život u sousedů

Můj život u sousedů https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313424/bmid_muj-zivot-u-sousedu-wgI-313424.jpg 4 711 160

Můj život u sousedů série

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: ekniha , CooBoo

My Life Next Door , 2012

BaraVavrosova
01.01.2017 2 z 5

Nic moc se v knize nedělo.

dracos_princess
27.12.2016 4 z 5

Velmi příjemné čtení na dva zimní večery. Jase jsem si zamilovala:)

Brambu
19.11.2016 4 z 5

A pokračujeme pěkně v oddechovém čtení. Kniha se čte pomalu sama, děj příjemně plyne, akorát konec byl na můj vkus poněkud uspěchaný a takový nedokončený. Možná se dozvíme více v dalším díle a byl to autorčin záměr... =) Každopádně příběh moc pěkný, hned si mě získal. Láska, přátelství, zrada, závist, trápení, velké rozhodnutí, všechny ty radosti a strasti tomuto příběhů dodávají ten krásný šmrnc, bez kterého by to nebylo to pravé ořechové!

Doomiiniikaa
08.11.2016 3 z 5

Kniha byla užasná, určitě patří mezi mé nejoblíbenější, už jen proto že se s hlavní hrdinkou hodně ztotožňuji, až na ten zvrat :)

Roselunda 1928
17.10.2016 4 z 5

No, takový běžný románek, kterými se to v poslední době hemží všude, nijak nezaujme, ale je velmi příjemný... jen škoda, že jsem to nečetla v létě, kdy jsem na takovéhle počiny měla lepší náladu... Akorát mě dost štval Jase. Zase nudný typický knižní kluk, a to na začátku vypadal tak slibně...

petrakun
16.09.2016 3 z 5

Lehké čtení o nelehké době dospívání, světě dospělých a hledání vlastní identity.

křeček27
12.09.2016 5 z 5

Do této knížky jsem se zamilovala už od začátku, ale v průběhu příběhu snad ještě víc. Romantické a zábavné tak to má být. Jsem, moc ráda, že jsem si tuhle knihu mohla přečíst. :-D

Fidem
16.08.2016 4 z 5

Hezké romantické dílko pro dospívající.

Any27
12.08.2016 5 z 5

Tuhle knížky miluju. Je úplně uzasna a okouzlující. Je mi jen líto že jsem ji měla vypůjčenou a nemám ji doma.....koupila bych si ji jen proto abych se mohla dívat na obálku a každou chvíli knihu proslitovavat a cist dokola.

Božílidi
30.07.2016

Nádherný příběh. Měla jsem knihu z knihovny, škoda, že ji nemám doma.

AnetaM
12.07.2016 4 z 5

Opravdu hezká knížka.
Nádherný letní příběh, který se hodí na právě začínající prazdniny.
Začátek mi ale přišel nic moc. Nudné městečko a stejná brigáda. Doma všechno perfektní, hlavní hrdince se pořádně do ničeho nechtělo, kdyby ji nenutila máma.
Sam mi teda sympatická nebyla skoro vůbec. Bohatá, hezká a úspěšná. Všichni ji měli rádi a hlavně Jase si všechno bral na sebe místo ni. Potom jsem si zvyklá,ale zas me dostala, jak v posledních kapitolách furt brecela a vymlovala se. Podle me nebyla vůbec pravda, ze nic netušila.
Jase byl oproti tomu uzasnej, krásnej a milej. Dokonalej hlavní hrdina.
Celkové hodnotím knížku na čtyři hvězdičky. Měla zajímavou zápletku a krásný konec.

martas1907
10.07.2016

Super kniha, je velmi poutavá a hezky napsaná. Nemohla jsem se od ní dostat a kniha byla přečtená během dvou dnů. Těším se na další knihy od spisovatelky :)

Jass
09.07.2016 5 z 5

Nemohla jsem se od toho odtrhnout (přečteno během 24 hodin) a vážně se mi to moc líbilo. Není to nic nového, ústřední postavy jsou možná až moc dokonalé (ale opravdu jen ty dvě, ty zbylé jsou vlastně dost šílené) a některé náhody nepravděpodobné, ale nic z toho vám nevadí, protože Garettovic rodina je prostě úžasná, kdo by si neoblíbil George, Andy, Patsy, paní i pana Garetta a další členy rodiny. Občas jsem měla pocit, že z Grace polezu po stropě, ale i ona se nakonec "polepšila". Na jednu stranu jsem trochu rozčarovaná z toho, že s Nan se to nedořešilo, ale zase je to reálnější, ne všechno končí happy endem. Skvělé čtení na léto (i na zimu...).

Flower081
25.06.2016 1 z 5

Nedá se říct, že by byla vyloženě špatná, ale čekala jsem víc. Podle mého názoru by se tento námět dal zpracovat na mnohem méně stránek, než kniha měla, a stejně by v něm bylo obsaženo vše podstatné. Co se mi ale líbilo byla obálka - ta je skutečně nádherná.

Markouš
29.05.2016 3 z 5

Velmi milá kniha o přátelství, první lásce a rozhodování, zda je lepší mlčet, nebo přiznat pravdu. Vřele doporučuji na slunné dny. :)

bookmania
28.05.2016 5 z 5

Ze začátku to vypadalo jako obyčejný románek sedmnáctileté dívky. Ale časem se z toho vyklubalo něco neuvěřitelného. Musím se přiznat, že jsem i trošku plakala... Dílo plné emocí, lásky a výběrem mezi vlastní matkou a klukem. ❤

TerraNova
24.05.2016 5 z 5

Moc pěkná knížka, zajímavý děj a celkem se hodí i pro oddechové čtení.

úžasnéknihy
13.05.2016 5 z 5

Úžasná kniha..na našem blogu je napsaná recenze...

*Barča*
06.05.2016 2 z 5

Kniha byla čtivá, líbivá hned podle obalu.... Nelíbila se mi postava Samanthiny matky, naopak se mi hned zalíbil Jase. Konec byl trochu očekávatelný, nicméně kniha měla rychlý spád, pěkný konec a celý příběh :)

todilka
03.05.2016 4 z 5

No rozhodně jsem nečekala, že mě tato knížka tak chytne! Moc milý příběh, sympatické postavy, které nebyly jen černobílé...přišlo mi, že Samantha a Jace byli někdy na svůj věk až příliš moudří, ale nevadilo mi to...nevím, jestli bude další díl, ale skoro doufám, že ne, protože to byl tak krásný příběh a nějak nevím, kam by mohl pokračovat...závěrečné dilema a úvahy postav o něm jsou rozhodně zajímavé, nikdy není nic tak jednoduché, jak se zdá...
*čtenářská výzva 2016: Kniha o přátelství