Můj život u sousedů

Můj život u sousedů https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211192/bmid_muj-zivot-u-sousedu-65R-211192.jpg 4 711 160

Můj život u sousedů série

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

My Life Next Door , 2012

Babouš
23.05.2015 2 z 5

Příjemná letní atmosféra ospalého přímořského městečka. To je ale asi tak všechno, co si pamatuju. Autorka má smysl pro romantiku, psát umí, ale zápletka je přinejmenším přitažená za vlasy a skládá se ze střípků všech možných žánrů: je tam love story, dramatická autonehoda, dilema jako z ruského románu (mám to říct? nemám to říct?) a politika (Demokrati vs Republikáni a volební kampaň matky hlavní hrdinky). Postavy jsou jedno velké klišé - Jase je dokonalý boyfriend - sice z chudé rodiny, ale zato obklopený láskou a blízkými, Samantha naopak archetyp bohaté dívky, která zjišťuje, že jí ke štěstí chybí láska.

Ninie_x
23.05.2015 5 z 5

Úžasná kniha :3 Naprosto me dostala. Nemohla jsem prestat cist a tak jsem cely pribeh precetla behem jednoho dne :) :3 Opravdu krasny pribeh , krasna knizka, neni co dodat

sarasena
22.04.2015 5 z 5

Neznate někdo podobnou knihu?

Beerushka
04.04.2015 5 z 5

kniha se mi moc libila

Aléda
02.04.2015 4 z 5

Asi jsem čekala víc, ale na takové oddechové čtení je to dobrá kniha. Děj se mi líbil a Samantha a Jase byli super. Sice mě to někde v polovině knihy začalo nudit a málem jsem ji odložila, ale jsem ráda, že jsem si jí přečetla. 4*

kneslova
30.03.2015 4 z 5

Pro mne překvapivě dobrá kniha, ani jsem to od ní nečekala, opravdu pěkná a velice čtivá, tak za 4,5 hvězdiček. A to kvůli pro mě trochu nepravděpodobnému závěru knihy, dobré čtení, zajímavé postavy

Chensie
08.03.2015 5 z 5

Další ze žánru NA a jelikož tento žánr mám ráda, tak se mi kniha líbila. Styl, jakým je sepsaná, se četl lehounce a nemohla jsem přestat. Postavy jsou skvělé, emoce triskají. Nemám, nač bych si stěžovala. Mohu tuto knihu jen vychvalovat. Upřímně, byla jsem trochu nejistá, když jsem si ji kupovala a doufala jsem, že to nebudou vyhozené peníze... Ukázalo se, že kniha je poklad! Jsem nesmírně šťastná, že jsem si ji přece jen pořídila, protože mě dostala. Je to něco ohromného. Kdo má rád žánr New Adult, rozhodně bude nadšený. Nádherná, opravdu nádherná kniha. :o)

NikaMirka
02.03.2015

Určitě souhlasím, že kniha je vhodná pro dospívající a to především ty "nezkažené", kteří nemají za sebou první lásku :)...Já osobně bych nechala první kapitolu, možná druhou, pak bych další do třicáté kapitoly vyškrtla a nechala bych konec, ten byl takový nejnapínavější. Tuto knihu jsem se rozhodla nehodnotit a to proto, že by dostala málo hvězdiček, ale na druhou stranu, možná neprávem, protože kniha není určená mé věkové kategorii a nenáleží mi hodnotit něco, co se z pohledu mladých dívek může zdát naprosto dokonalé. Doufám, že mi mou zdrženlivost v hodnocení čtenáři odpustí. :)

Bookslover97
18.02.2015 5 z 5

Úžasné, úžasné, úžasné :D Nádherná obálka, nádherné postavy a... prostě nádhera :3 Hlavní zápletka příjde trošičku později, ale mě to vůbec neodradilo. Knížku jsem přelouskala za pár dní, a ani nevím jak :))

123.Iveetka
16.02.2015 2 z 5

Kniha vhodná pro dospívající holky, řekla bych. Prvních 200 stran se neděje vůbec nic, ke konci se konečně něco odehrává, konec opět takový docela očekávaný, pro mě nijak výrazně ukončený. Škoda, toto celkem dobré téma by se dalo určitě zpracovat trochu lépe. :)

Tejezka
06.02.2015 3 z 5

Takové oddechové čtení no..nenadchne ani neurazí...Druhá polovina knížky nebyla zas tak špatná, jako ta první..

MisuleB
21.01.2015 3 z 5

Nevím, tahle knížka mě nějak nebavila, vlastně jsem ji ani nedočetla. Byla taková zvláštní, jo Jase byl prostě skvělý, ale ani on nebo jeho rodina mě nenalákali k tomu, abych to dočetla. Jo, je to zajímavá oddechovka, ale asi jsem ji nezačala číst ve správném čase.

Sally3
19.01.2015 5 z 5

I když je to letní knížka, já ji četla na nový rok. A abych pravdu řekla, měla jsem ji přečtenou do dalšího dne. Kniha se čte opravdu rychle. Od začátku mě to chytlo a už nepustilo.
Absolutně jsem si zamilovala Jase Garretta. Proč? Je sexy, je to rodinný typ, všechno spraví a má svaly. A znovu: je sexy. Co já bych dala za takového souseda! Sam mi nijak zvlášť nevadila. Byla to příjemná postava. Ale její matka mi neskutečně lezla na nervy. Naopak rodina Garrettových to je něco! Chvilku mi trvalo, než jsem se zorientovala ve všech těch jménech.
Knížka je plná skvělého humoru. Nechybí ani drama, díky kterému, jsem zůstala dlouho do noci vzhůru, abych náhodou něco nepřišla. I když má kniha necelých 400 stran nudit vás nebude. Pro mě to bylo příjemné, chytlavé čtení.
Můžu mít prosím taky takové sousedy?

Laf
17.01.2015 4 z 5

Kniha se mi docela líbila nakonec. Děj se blížil realitě, kdy každý řeší nějaké těžkosti života a není to jednoduché. Jen ze začátku je trochu nudnější :)

Tamína
17.01.2015 4 z 5

Dlouhou dobu nezazní ani slovo.Ničemu to nevadí, protože to nejdůležitější :"Miluji tě, je mi to líto, odpusť mi ",se stejně nejlíp sdělí beze slov. Hezky napsané..navzdory všemu . :)

sarinkapusinka
10.01.2015 5 z 5

Naprosto boží kniha ♡.... Doporučuji 100 % přečíst !! ♡

sabanka
02.01.2015 3 z 5

Zajímavě nudná knížka :D normálně bych jí asi nečetla ,ale jelikož jsem už neměla co číst tak jsem četla :D Sem tam je tam zajímavá pasáž ,ale jinak nic moc.Jako oddechovka v pohodě ,ale jinak fakt nic moc . Spíš jako knížka k vodě...zbytečně moc pasáží ,stran a hrozně pomalý rozjezd .

CrazyDuck15
29.12.2014 5 z 5

Knížka mě brala již od úplného začátku a skoro jsem kvůli ní ani nejedla :D Prostě jsem jen četla a četla a najednou jsem otáčela poslední stránku...
Děj se pohybuje celkem rychle a příjemně čtivě. Autorka se ničím nezabývá ani chvíli, ale ani milion let - prostě tak akorát.
Popis okolí i situací je perfektně představitelný a já se s rozhodnutími samanthy celkem často ztotožňuji. Hlavní i vedlejší postavy jsou milé a charakterově velmi rozmanité. Hrozně moc se líbil malý, ale geniální George, který zná snad vše. Děj je sice jednoduchý, ale osobně si myslím, že to by pro většinu čtenářů ve věkové kategorii, pro které je určena, neměl být problém. A ROZHODNĚ to není jen hloupá slaďárna.
Umírám nedočkavostí až si budu konečně moct přečíst pokračování, protože konec mi nepřišel úplně dořešený a tak prostě nějak hotový.
Kniha jednoznačně patří do mých tzv. TOP10 a nebudu váhat přečíst si ji znovu!

shey
25.12.2014 4 z 5

Kniha nebyla úplně špatná, ale mohla být klidně poloviční a nic by se nestalo :)
Nápad na děj dobrý, ale zbytečně zdlouhavý....

mmmisulka.r
11.12.2014 5 z 5

Můj život u sousedů....naprosto výstižný název této skvělé a pohodové knížky. Tuhle knížku bych doporučila všem, co mají zrovna chuť hodit si nohy na stůl a přečíst si něco jednoduchého, lehkého, možná i trochu letního a zamilovaného.
Nenechte se však zmást, Můj život u sousedů je sice taková "oddechovka", ale má hloubku. Je to o životech lidí, o lásce, rodině a přátelství. Je to o tom, že není všechno takové, jak se navenek zdá, je to o "pozlátku", zlaté kleci a o rozhodnutí, co je v životě nejdůležitější.
I když je tato kniha zařazena do škatulky "pro děti a mládež", rozhodně neurazí ani starší čtenáře. Ba naopak, myslím, že je přenese někam, kde už sami nejsou, ale rádi se tam díky těmto řádkům vrátí...

přátelství prvotina politika rodina první láska sourozenci pro dívky romantika

Huntley Fitzpatrick
americká, 1963 - 2022
2014  82%Můj život u sousedů
2016  74%Kluk mého srdce
2015  71%Čemu jsem věřila

Kniha Můj život u sousedů je v

Přečtených1 034x