Můj život s Lucií aneb Pohled do zákulisí

Můj život s Lucií aneb Pohled do zákulisí https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78272/muj-zivot-s-lucii-aneb-pohled-do-zakulisi-78272.jpg 4 16 3

Kniha popisující skupinu Lucie, příběhy o jejích jednotlivých členech očima jejich přítelkyně.

Mruskulka
15.12.2019 2 z 5

Mezi fanynky Lucie nepatřím, ale pro čtenářskou výzvu udělám vše :) Kluci z kapely asi zažívali vše to, co ostatní členové jiných skupin. To, jak se pak postavili zády k autorce, však nebylo vůbec hezké...

OldaB
26.05.2014 4 z 5

Když se teď tak mluví o kapele, neodolal jsem a knihu si z knihovny půjčil. Celkem zajímavé informace podané bez příkras, zvlášť závěr je hodně drsný.

valda
15.02.2014 4 z 5

Lucie Žďárská se znala s členy skupiny Lucie snad od úplného začátku. Nakonec jim dělala manažerku. Napsala knihu různých příhod, které s nimi prožila. Její styl vyprávění je bezprostřední, a nejspíš i pravdivý. Nesnaží se šokovat, prostě jenom popisuje, co zábavného se přihodilo, jak to funguje na turné, snaží se vysvětlit, co se kdy dělo a tak. Její spolupráce se skupinou Lucie nakonec nekončí moc šťastně, což je trochu škoda, protože od téhle autorky by mě bavilo si přečíst i dalších 20 let z historie skupiny.

Autorovy knížky

Lucie Žďárská