Můj život s Karlem Kachyňou (i bez něj)

Můj život s Karlem Kachyňou (i bez něj) https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246946/mid_muj-zivot-s-karlem-kachynou-i-bez-n-246946.jpg 5 11 4

Ve své otevřené autobiografii odhaluje herečka mnoho ze svého soukromí, s láskou líčí společný život s Karlem Kachyňou a popisuje svoji hereckou kariéru se všemi zdary i nezdary. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se na ni po smrti jejího manžela pozapomnělo, dál se objevuje v úspěšných filmech a seriálech. Její portrét proto dokreslují vzpomínky hereckých kolegů a dosud nezveřejněné fotografie jak ze soukromého, tak z profesního života.... celý text

KITT
04.12.2021 5 z 5

Velmi krásná kniha, která se úplně nádherně četla. Řadím ji k jedné z nejlepších knih, které jsem četl.

Žirka
20.11.2020 5 z 5

Velmi povedené. Výpověď Aleny Mihulové je upřímná a hodně intimní.

Amneris
28.07.2020 5 z 5

Herečku Alenu Mihulovou mám ráda už od mládí a filmy pana Kachyni taktéž. Takže tato kniha pro mě byla jasnou volbou. A byla jsem nadšená. Přečteno za dva večery. Přála bych paní Mihulové více rolí, dost mi jako herečka chybí.

orinka3
05.06.2015 5 z 5

Milá knížka, zajímavé rozhovory, tak by to mělo vypadat! Autorku mám ráda pro její schopnost při rozhovorech s osobnostmi ještě najít téma, které není tolik známé, a zpovídaného člověka představit jinak, než ho dosud máme zažitého. Paní Stušková je laskavá, lidská a v žádném případě bulvární. Ať se jí daří!!