Můj táta a já

Můj táta a já https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467635/bmid_muj-tata-a-ja-WYr-467635.jpg 4 16 3

Psssst! Ať ho nevzbudíte! Táta chrápe u telky a já uklízím po obědě. Překvápko, chápete? Hele, ve třech letech jsem už velkej kluk, takže nou problém. Vezmu věci ze stolu, napustím dřez, naleju jar… jů, citrónovej, jak asi chutná? .. tfuj!… vezmu houbičku a pod vodou všechno pečlivě umeju. Lžičku, hrneček, mojí lahvičku, tátův mobil… ten dělá senza bublinky a pod vodou jako tak legračně bzučí, hi hi. Pro sichr ho nechám ještě chvilku odmočit. Bude jako novej! A hele, táta se probouzí, kouká na mě a dělá legrační obličeje, cha cha. Teď bouchá hlavou o stůl. Počkej, co je? Jejda, běží sem, musim rychl…... celý text

Knihotyna
01.01.2023 4 z 5

Líbí se mi předmluva knihy, kde je přiblíženo téma a historie zobrazování "škorpeni táty a syna".
Komiks je hezky zpracovaný. Musím však říci, že mě daleko více pobavil a zaujal komiks Malá máma od Lenky Sadvarové :).

muchomurka
17.12.2021 3 z 5

Některé vtipy byly fajn, ve dvou jsem se našla, ale jinak nic moc. Ani barevně mě to neoslovilo. Nenadchne, neurazí.

lucie3725
20.05.2021 5 z 5

Ukázky na eshopu mi přišly fajn, tak jsem knížku koupila. A když dorazila, strávila jsem nad ní půl hodiny v slzách. Slzách smíchu.
Autor dokázal téma rodičovství do svých stripů dokonale přetavit. Kdo nezažil všetečné batole, neuvěří, kdo zažil, naprosto souzní a dělá se mu při vzpomínkách na ten nekončící mordor trochu blbě, ale stejně řve smíchy.
Skoro na každé stránce vidím našeho syna v batolecím věku, když jsem dvakrát týdně odjela do práce a pečoval o něj táta.
Ale vidím v tom Škodově tatínkovi i sebe, protože tohle jsou prostě věci, co s batoletem zažívá každý rodič - bez ohledu na to, zda ho jen zplodil, nebo i porodil. Vynikající knížka.

2018  87%Upíří Vánoce
2018  86%Ospalá Lhota
2019  90%Slavíme narozeniny
2017  86%Závody strašidel
2021  85%Můj táta a já

Kniha Můj táta a já je v