Můj tajný život

Můj tajný život https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430849/bmid_muj-tajny-zivot-65faae0987ad8.png 3 192 67

Skutečný příběh luxusní společnice. Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme. Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že „pravda je pružná“ Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě... celý text

lucie3145
05.07.2020 1 z 5

Pro mě je tahle kniha jedno velké zklamání. To není ani kniha, to je jenom kompilace blogových článků (je tam pár věcí, co na blogu nejsou, ale kvůli tomu to absolutně nestojí za to číst). Neutrácejte zbytečně peníze a přečtěte si její blog. Nemá to žádný komplexní příběh, vývoj a návaznost, jsou to jenom zhruba chronologicky slepené články.

bafuskyBaf
05.07.2020 1 z 5

tak tohle mi absolutně nesedlo. Nevím no...

veronika0382
02.07.2020 3 z 5

Pokud vás zajímá erotika a chcete poznat skutečný život luxusní společnice, pak si tuto knihu určitě pořiďte, je psaná čtivě a její příběh vás do sebe okamžitě vtáhne. Je zajímavé, jak někteří lidé dokážou žít – se dvěma tvářemi, neustále se přetvařovat, jenom kvůli penězům…
Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

Tereza299
25.06.2020 2 z 5

Od této knihy jsem si po přečteném hodnocení na této stránce, neslibovala nic velkého. Pokud je příběh pravdivý, neodsuzuju to, co tam Lucie dělala. Vadí mi jen to, jak to bylo zpracované. Sáhla jsem po ní jen proto, že jsem se chtěla o tomto tématu dozvědět něco víc, poznat, jak to u takové luxusní společnice v Česku chodí - což se mi bohužel nesplnilo. Poznala jsem jen příběh Lucie, který je i přes to, jaký je a co v něm ta blondýnka dělá, až moc růžový, pohádkový, prostě jednoduchý. Čekala jsem, že tam bude něco wow, že popíše i to, co příjemné prostě tolik nebylo, cokoli. Nechtěla jsem jen číst jen o tom, jaké dárky zrovna dostala, jaké prádlo si koupila a na jakém letišti zrovna přestoupila. Upřímně si myslím, že pokud tuhle knihu bude číst nějaká mladá dívka, která bude v blbé finanční situaci a bude "ochotná" si k penězům přijít jakýmkoliv způsobem, tak nebude po tomhle váhat se k něčemu takovému odhodlat. Vždyť to autorka celé vykresluje jako pohádku. Nechtěla jsem těm slovům ani věřit prostě. Dokonce jsem si i myslela, že se pokoušel to očima ženy napsat muž! Chápu, že to je beletrie, ale čekala jsem víc. Čekala jsem, že to autorka pojme mnohem seriozněji, zasloužilo by si to mnohem lepší zpracování.

Anetice15
19.06.2020 3 z 5

Trochu jsem se knihy bála po celkovém hodnocení uživatelů. Tuto knihu si může přečíst jen někdo bez předsudků. Pokud vás tematicky pobuřuje už jen anotace, knihu prosím nečtěte.
Celkový dojem z knihy je průměrný. Není to kniha, do které bych se začetla a musela ji stůj, co stůj dočíst, ale jako odpočinkové čtení byla dobrá.
Za mě tedy začátek knihy byl super, zaujala mě Lucka jako osoba mě příjemná, která se žene za svým snem o cestování a osamostatnění od rodiny. Kapitoly jsou dle mého poskládané tak, aby chronologicky to odpovídalo a zbytečně se nezatěžovalo příběhy o klientech, který na její vývoj osobnosti neměl tak značný vliv.
Nicméně ke konci knihy jsem se už musela trochu nutit, abych ji dočetla. Nejvíce mě otravovalo, jak během knihy opakovala stále jednu "větu"/ myšlenku stále dokola.
A nejvíce mě zklamal konec, co se z Lucie stalo.
Kdo hledá pohodové čtení, které vás přesune od vašeho běžného života trochu jinam, můžete knihu zkusit. Znovu si ji ale už nepřečtu.

pejty
08.06.2020 1 z 5

Musím říct, že ačkoliv jsem od knihy mnoho neočekával, tak kniha mě naprosto zklamala. Kniha je bohužel naprosto bez děje. Hlavní postava nemá žádný vývoj. Kapitoly na sebe nenavazují a jsou pokaždé jen o zážitku s klientem. Ale bohužel jsem se nedočkal žádných pikantností. Spíše jsem se dočkal jen nudy doprovázené frustrací z toho, co jsem to zase vzal do ruky za knihu.

Szekynka
08.06.2020 1 z 5

Kniha mě ani trochu nebavila. Styl psaní otřesný, posloupnost informací zrovna tak. Co se týče inteligence autorky a jejích myšlenkových pochodů, no nevím no - naprostý Beverly Hills 90210.

Za mě je na knize asi nejhezčí obálka, ale jinak? Škoda času, protože tohle bylo opravdu špatně zpracované.

Tereza457
07.06.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Pěkně se čte a je to zajímavé. První kniha s tímto tématem co jsem četla a asi ne poslední. Za mě fakt super.

hedvika8848
05.06.2020 5 z 5

Oceňuji, že knihu napsala skutečná luxusní společnice, přesto, že to byla její prvotina, je napsána dobře.

Pralinka1910
27.05.2020 5 z 5

Zajímavé - a to z mnoha úhlu pohledu. Pokud čekáte romantiku typu - ona naivní potká jeho neidealniho - komplikovaný vztah se táhne několik set stran event. dílů, aby nakonec ona ( protože ho nedokáže opustit) uvěřila jeho napravení a vše zrůžoví..., tak budete zklamaní. Pokud to vezmete spíše jako literaturu faktu, je to zajímavé a neotřelé čtení. Myslím, ze není určeno jen dámám, i mužům má příběh co říct. Mimo nádherné obálky, oceňuji také hlavní hrdinku, která ví, co v životě chce, dosáhne toho a přesto si zachová sebeuctu. Ovšem nabydete pocit, ze nejpohodovejsi
a nejskvelejsi povolání je prostituce.... a to asi tak úplně pravda nebude?!

andrea3059
17.05.2020 5 z 5

Kniha splnila přesně moje očekávání!
Je napsaná ze života a bez přetvářek.

perpe2a
07.05.2020 2 z 5

Výpověď mladé prostitutky, údajně velmi inteligentní, kterou baví sex a chce žít v luxusu. Opravdu mě to nebavilo, byla to slátanina. Pipina, alias Lucie Hříšná popisuje, co má v sexu ráda, jak žije dvojí život...chjo. Kapitoly byly takové podivně useknuté, skákání z jednoho klienta (tématu) na druhé, chaotické. Za mě tedy nedoporučuji.

Ouninka
06.05.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila....je to zajímavá zpověď ze života společnice. Kniha se četla hezky, lehce....mě bavila ! :-) Erotično trošku jinak...

Marcela303
06.05.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Líbil se styl psaní a myšlenkové pochody autorky. Nahlédnutí do jiného světa byl zajímavou sondou do zakázané zóny. A jak píše autorka, že pravda je ohebná, beru její skutečný příběh s nadhledem.
P.S. Nebude kniha působit pro někoho jako návod? :-) Kdo ví....

bookcase
01.05.2020 4 z 5

Mně osobně se četla dobře, neměla jsem pocit chaosu, naopak.

oolinkaa
29.04.2020 1 z 5

Na knihu jsem se těšila, ale zklamala mě. Byla napsana zvláštním stylem, některé pasáže a kapitoly mi nedávaly smysl , a musela jsem se párkrát vracet a ujišťovat se, že jsem fakt nepreskocila stránky a jde to takhle za sebou. Děj velmi jednoduchý, což se dá předpokládat, ale je to napsané tak jednoduše a zvláštně, až to není hezké . Pro mě velké zklamání

cirruska
26.04.2020 2 z 5

Poslouchala jsem audioknihu a díky perfektnímu načtení moje pozornost vydržela až do 18/31 kapitoly. Zbývající jsem v rychlosti "prolítla", ale nic závratného mě neupoutalo. I od erotického příběhu čekám nějakou určitou úroveň, zážitek, vzrušení, nebo i dozvědět se něco nového, pikantního, šokujícího. Děj celkem jednoduchý, povrchní, nezáživný. Ale asi tuším, že hodnocení této knihy se bude odvíjet od určitých zkušeností (samozřejmě myšleno kolik a co má kdo v tomto žánru načteno) čtenáře. Pro mě nuda.

Marluksa
25.04.2020 4 z 5

Konečně dočteno.
Trvalo to neúměrně dlouho, což ale nesouvisí s obsahem knihy.
Obálka je naprosto ďábelsky božská!
Líbí se mi styl a určitá strohost, která čtenáře neunudí, a zároveň se tak dozví vše, co potřebuje, aniž by byl zaplácán zbytečnou omáčkou.
Kniha neurazí, spíše zásadně rozvíří fantazii.
Žena je tvor zvědavý, a myslím, že pokračování třeba ve formě deníku by bylo trefou do černého, páč stále visí ve vzduchu stovky otázek, které stud halí do oparu zapomnění.
Samotnou by mě zajímalo, jak - ale opravdu upřímně!!!!! - nahlíží čtenář/čtenářka na to, čím si Lucie Hříšná kořenila život.
Nejedna z nás jí totiž může "zdravě závidět."

PS: Pánové by přečtení dostali rozkazem!
PPS: Prudéři nečtěte a vůbec nekomentujte, páč víme jak to je, huba plná keců, zděšený výraz a pohoršení (tak šup šup ke zpovědi), ale v koutku duše byste s autorkou okamžitě měnili.
Vřele doporučuji!!

jana2963
23.04.2020 1 z 5

Kniha mě zklamala, literární úroveň velice nízká, děj se dá předpokládat- což je logické ale čekala jsem víc než popsání jednotlivých "zákazníků"....
Text velice jednoduchý a obsah někdy zmatený i obsahové chyby...
Autorka však není spisovatelka ale slušne řečeno "společnice" takže na druhou stranu bylo chybou očekávat něco více než dílo které vzniklo...

Aleen
01.04.2020 3 z 5

Zpočátku fajn. Pak jsem narazila na problém s přílišným očekáváním. Vysokoškolačka, společnice, zcestovalá, krásná, vzrušující...tak jsem si ji představovala a podle toho jsem očekávala i literární výkon. Ten se nedostavil.
Urazilo mně několik věcí: opakování. Proč opakovala stejné věci, o kterých již psala v minulých kapitolách? Ponižování. Opravdu jsou pro ni vesnickými nanynkami všechny ženy, které přistupují k životu jinak, než ona, hlavně pokud nemají skvělou sbírku luxusního, nádherného kraječkového prádla? Nejvíc její maminka? A v neposlední řadě její vývoj. Z celkem skromné a příjemné společnice se stala namyšlená fiflena, zakládající si pouze na věcech, které jsou luxusní, drahé a na svém růstu, převážně finančním a vnějším. Zcela sobecká, nepříjemná bytost se z ní v průběhu vyprávění stala. Kniha neměla soudržnost, nějakou logickou časovou linku a neřekla nám o autorčině životě nic moc. Jo!, vlastně ano...jedno poselství mi předala: všichni muži touží po análním kolíku!!

erotika tajemství prostitutky

Autorovy knížky

2020  51%Můj tajný život

Kniha Můj tajný život je v