Můj růžový život s Bohem a rakovinou

Můj růžový život s Bohem a rakovinou https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378206/bmid_muj-ruzovy-zivot-s-bohem-a-rakovino-OzU-378206.jpeg 4 4 2

Po stanovení diagnózy rakoviny v roce 2007 podstoupila autorka operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient. O téměř pět let později přišla jako blesk z čistého nebe stejná diagnóza. Další dvě operace ani následná chemoterapie nepomohly, až nový lék zastavil růst metastáz. Na základě těchto zkušeností a také z radosti ze psaní si začala vést svůj blog, kde zpracovávala mnohé ze svých prožitků. Nadto psala i dopisy Bohu, jehož blízkost vnímala ve všech krásných, ale i těžkých obdobích svého života. A obojí se nachází právě v této knize, která představuje autentické svědectví ženy, jež navzdory onkologické diagnóze prožívá nejlepší období svého života.... celý text

Literatura světová , Biografie a memoáry , Zdraví

Vydáno: , Paulínky

Mein pinkfabenes Leben mit Gott und Krebs , 2016

Petrstik
24.08.2019 5 z 5

Čtivý dojemný příběh autorky, která v jednačtyřiceti onemocněla rakovinou.

Vojslava
24.07.2018 3 z 5

Zvláštně optimistický a dojemný text, který ve mně ale nevzbudil nijak hluboké emoce, možná proto, že se kolem mne u mých přátel a rodiny odehrálo množství takových situací, s větším či menším zvládnutím a dobrými i špatnými konci... Leč o těch dobrých se čte lépe, a čím víc jich bude, tím větší Bohu díky!

rakovina, nádory Bůh a člověk křesťanská víra autobiografie boj s nemocí podle skutečných událostí

Autorovy knížky

2018  75%Můj růžový život s Bohem a rakovinou