Můj psík Nezbedník

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Leporelo o psíkovi, co občas něco vyvede, a tak se mu nikdo neřekne jinak než Nezbedník. Pejsek každé ráno vstává se svou paničkou do školy, čistí si zoubky a pilně se učí. Po vyučování jdou společně do parku na zmrzlinu. V parku to má Nezbedník rád! A večer? Je třeba napsat úkoly, uvařit večeři a šupky hupky do pelíšku... vlastně do postýlky. Dobrou noc!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292884/muj-psik-nezbednik-y87-292884.jpg 4.27
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

Môj psík Nezbedník, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Můj psík Nezbedník

Přidat komentář
broskev28
05.06.2019

Tuhle knížku - tedy spíše leporelo - bych brala jako rozjezd pro malého čtenáře, tedy prvňáčka. Textu je málo a je jednoduchý, věty vhodně (?) doplňují pěkné ilustrace - i když právě tu, na níž jede hlavní postava s deštníkem na kole do školy, bych asi za vhodnou nepovažovala: nejen že má obě ruce plné a nemůže ukazovat, když jede do zatáčky, ale navíc má na řídítkách upevněné psí vodítko . . .
Ale beru to tak, že je to nadsázka - prostě psí kamarád, který si čistí zuby, chodí do školy a na večeři vaří (a jí) špagety. Osamělá dvoustrana v čase minulém mě trochu zarazila, ale to je můj problém. Myslím, že dětem by mé výhrady určitě nepřipadaly důležité a klidně by četly dál, a o to nám přece jde . . .

zuzi1162
10.06.2016

Obrázky hezké, jen ten text obsahově nic moc.


Doporučujeme

Kdysi
Kdysi
Zář
Zář
Princezniny deníky
Princezniny deníky
Všem klukům, které jsem milovala
Všem klukům, které jsem milovala

Autor knihy

Katarína Gasko
slovenská, 1980

Kniha Můj psík Nezbedník je v

Přečtených6x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce1x