Můj psík Nezbedník

Leporelo o psíkovi, co občas něco vyvede, a tak se mu nikdo neřekne jinak než Nezbedník. Pejsek každé ráno vstává se svou paničkou do školy, čistí si zoubky a pilně se učí. Po vyučování jdou společně do parku na zmrzlinu. V parku to má Nezbedník rád! A večer? Je třeba napsat úkoly, uvařit večeři a šupky hupky do pelíšku... vlastně do postýlky. Dobrou noc!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292884/muj-psik-nezbednik-y87-292884.jpg 4.27
Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Môj psík Nezbedník, 2016

Kniha Můj psík Nezbedník

broskev28
05.06.2019

Tuhle knížku - tedy spíše leporelo - bych brala jako rozjezd pro malého čtenáře, tedy prvňáčka. Textu je málo a je jednoduchý, věty vhodně (?) doplňují pěkné ilustrace - i když právě tu, na níž jede hlavní postava s deštníkem na kole do školy, bych asi za vhodnou nepovažovala: nejen že má obě ruce plné a nemůže ukazovat, když jede do zatáčky, ale navíc má na řídítkách upevněné psí vodítko . . .
Ale beru to tak, že je to nadsázka - prostě psí kamarád, který si čistí zuby, chodí do školy a na večeři vaří (a jí) špagety. Osamělá dvoustrana v čase minulém mě trochu zarazila, ale to je můj problém. Myslím, že dětem by mé výhrady určitě nepřipadaly důležité a klidně by četly dál, a o to nám přece jde . . .

zuzi1162
10.06.2016

Obrázky hezké, jen ten text obsahově nic moc.

Kdysi
Kdysi